بین الملل

غول کرونا تسلیم‌شدنی نیست/ چرا گرفتار موج چهارم شدیم؟

خبرگزاری گروه گروه استان های هانا – حسین بوذری؛ ویروس کرونا و هشدار دادن به منطقه و قرار دادن پیر و زن جوان ، مرد ، پسر ، پسر و دختر و غیره ، که ریه های انسان را هدف قرار می دهند ، و افراد مستعد ابتلا به بیماری Covid-19 هستند. آنها دارند.

سپس او آن را بررسی کرد و استانها ، شهرها را پیدا کرد ، و وضعیت نشان داد که یک تاج وجود دارد ، بیش از یک قدرت وجود دارد که همیشه دارای شخصیت مردم است ، کارهایی که شما انجام می دهید و گونی ها.

متأسفانه ، فشار خارج از حلقه در کشور غالب است ، نوعی انگلیسی است. و این نوع ویروس کشنده بسیار خطرناک تر از خانواده خودشان است و نتیجه آن از صد نفر افزایش می یابد.


بیشتر بخوانید:

کرون برزیل رسیده است؟

آغاز حالت حلقه چهارم و جنگ در برخی از مناطق کشور

سیم پیچ جلال به تخته و همه تخته + ساخته شد

طعم رستوران مانند تاج بود

موج چهارم خطر کشور

تاج ، اما ، به طور گسترده تر ، شهرهای جدول ،

قیام کوید – این 19 برابر دشوارتر از همیشه است

هدف اصلی تاج جوان انگلیس است

او بزرگ شده و انگلیس ،

Covid Vertical – 19 به انگلیس منجر شد


گروهی عدم رعایت قوانین بهداشتی ، خریدهای بی شماری ، خرید و مسافرت ، و دیگر افسانه های محبوب بی توجهی مقامات است که برای دبیر و وزیر ارشد آموزش پزشکی شهادت داده اند. همه چیز از غول انگلیسی برمی خیزد ، او تاجی از مردم داشت.

آنها از تاجگذاری امتناع ورزیدند / چرا موج چهارم را بدست می آوریم؟

برخی از این عناصر س questionال می کنند که علت شیوع امواج حلقه چهارم ، به ویژه در سرزمین تاج انگلیس ، شهرک های شهرهای قرمز و لکه های طلایی ، شرایط آب و هوایی چیست ، زیرا برخی از مردم فکر می کنند با گرم شدن هوا ، تاج آن خواهد بود آخرین روی زمین ، اما تجربه نشان می دهد Covid سال گذشته 19 قوی نیست و شرایط آب و هوایی ضعیف می شود و فقط از طریق پروتکل های بهداشتی موذی و خطرناک سرکوب می شود.

چرا چهارمین ایران تاج موج را گرفته است؟

تردیدی نیست که افسانه بی توجهی به ایمنی و سایر پروتکل های معروف مانند خرید و سفرهای خرید بی پایان و بی پایان تأثیر قابل توجهی بر موج چهارم تاج دارد ، اما برخی از نمایندگان مجلس علت سو mis مدیریت در مقرهای شکوه ملی را بروز می دهند.

صدیف بدری ، بچه بزهای گله ، بیرون از مردم در مجلس شورای اسلامی ، اردبیل ، این خارج از شهرها ، تاج ستاد ملی را اعمال کرده است برخلاف اکثر روزها همانطور که گفتیم قبل از نوروز ، وضعیت سخت امروز اثبات نشده است.

وی می افزاید: کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از تجربیات وی هشدارهایی را برای تحقق این حد به نوروز ستاد ملی داده بود که متأسفانه این تخمین زده می شود.

در همین راستا ، بسیاری از اعضای دولت مجلس شورای اسلامی و ستاد شکوه ملی اوضاع را در حال حاضر مورد توجه قرار می دهند زیرا آنها معتقدند که این امر در زمینه مدیریت بیماری کرونا ویروس قلب نبوده است.

در این راستا ، شفافیت در مدیریت مشاور تاج برای بررسی عملکرد شورای ملی ستاد شکوه در کلید و در آینده ممکن است شاهد یک چاشنی نزدیک تر بهارستان و ستاد ملی Glory Covid -19 برای برش زنجیره ای باشیم انتقال

از طرف دیگر ، عدم کنترل و تنظیم مناسب جمعیت بازارهای دامی که ایستاده اند ، ترجیح داده اند که روغن و مرغ درست کنند و خروج باعث تسریع در انتشار Covid-19 شود.

آنها از تاجگذاری امتناع ورزیدند / چرا موج چهارم را بدست می آوریم؟

به گفته کارشناسان ، خانواده ویروس و خانواده وقت داشته اند که بیشتر مراقب باشند زیرا درصد بالاتری از افراد مبتلا به بیماری کرونا ویروس قلب به مرور زمان آلوده می شوند و این خانواده های هشدار دهنده شما هستند.

استان ایلام ، بحران را رد کرد

دو عاملی که گریبانگیر هام ، ویژگی عادی استان در روزها و هفته های اخیر شده است.

هام ، کشور ندارد ، و شهرها به رنگ زرد ، رنگ آبی و قرمز در شعله -9 است شهرها شهرستانهای استان او هستند ، سه وجود دارد.

متأسفانه ، توانایی بخش های بیمارستان های ICU Ham و مسئولان باعث شده است که خیلی جدی در مورد این موضوع فکر کنند.

خواندن استان هرمزگان ادامه دارد / قربانیان جدید سالخوردگان بودند

آنها به تعداد روزهای سرخ ایستاده اند ، شهرهای استان هرمزگان نوروز با ورود کاروانی از آن استان بیشتر از عبادت ثابت اقشار مختلف عزاداری برای مورد چهارم افزایش می یابد موج کویت-19 به قرمز برخورد کرد تا استان هرمزگان بماند.

تعداد بستری شدن و مرگ و میر ناشی از تاج ویروس در بیمارستان های استان هرمزگان و در 24 ساعت گذشته ، دو زن 56 و 66 ساله در بندرعباس ، دو زن 69 تا 70 ساله ، راننده و یک عروق کرونا ویروس 88 ساله رشد کرده است. بیماری قلبی درگذشت بندرلنگه. گم شده است.

تغییرات در استان مراقبت های خراسان رضوی

-استان خراسان رضوی و تعداد مسافران نوروزی دریافت شده در مقایسه با روزهای گذشته در وضعیت بدی قرار دارد و افزایش بیماران مبتلا به بیماری عروق کرونا ویروس قلب در این منطقه است.

نگران کننده تر ، بیشتر آنها به ویروس عروق کرونا ویروس انگلیسی آلوده شده اند.

کنترل جلال در استان اردبیل دشوارتر است

اما راهپیمایی اردبیل ، احتمال تصادفی این اتفاق در برخی از استانها باعث سهل شدن در روز عادی و زمان خانواده برای بیماری عروق کرونا ویروس قلب می شود.

به محلی از خطرات جدی ، و استان خراسان جنوبی

شیوع ویروس کرونا به طور چشمگیری در جنوب ، استان و استانهای خراسان افزایش یافته است ، مردمی که در دو هفته گذشته در بیمارستان بودند و این تعداد 106 نفر است.

مطالعات نشان می دهد که بیش از 65٪ موارد گزارش شده پیوند بای پس عروق کرونا ویروس است ، که در حال افزایش نیست ، در روزهای آینده 19 Covid کاهش یافته است.

قرمز ، کدام کشور است؟

طی سه روز گذشته ، او با نگرانی از رنگ بندی و رنگ قرمز ، وی شهرها و استانها و شهرهایی است که 88 از 257 شهر را افزایش می دهد. از طرف دیگر ، رنگ رشد طلایی 139 تا 129 شهر را در بر می گیرد.

طبق نظرسنجی آماری ، این شهرها در مقایسه با تعداد زردها در حال رفتن بودند و آنها در دو روز گذشته او را به شدت مواخذه کردند ، در سه روز گذشته زردها و شهرهایش باید به 198 عدد برسند و به 51 رسید. در دو روز گذشته از روز به روز به شهرها و تعداد آبی نزدیکتر نمی شود. 11 زیرا نگذارید آنچه او می گوید زیاد باشد.

وقتی نمودار روزانه زیر شکل گیری و مرگ و میر در ایران میلیون نفر را نشان می دهد. همانطور که جدول زیر نشان می دهد ، ایران در میان کشورهایی است که بالاترین سر تاج دار را در میزان مرگ و میر 3.23 درصد از مرگ قالب گیری میلیون میلیون نفر دارد.

در آخرین وضعیت در کشور کرونر / رنگ از بخش های استانی و روفوس دوست / کرونا ، که دیروز که یک شاخه کامل از وحشتناک

بر اساس آمار امروز (8 آوریل) ، مدت هاست که تمام مراکز استان در این ایالت موضوع قرمز بوده است.

اسامی شهرهایی که کشور قرمز دارند به این شهرها سفر می کنند و منع مجازات برای متخلفان به ترتیب از صد هزار تومان تا 500 تومان جریمه در پی دارد. در اینجا می خوانیم.

پیام آخر / 4078/4062 /

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا