بین الملل

فاکس‌نیوز: بایدن شبیه فلین عمل کرد

به گزارش فاکس نیوز ، در روزهای اخیر ، جمهوری خواهان و ترامپ این واقعیت را مورد توجه قرار دادند که سهامدارانی که پس از پیروزی در انتخابات بر دونالد ترامپ در انتخابات با رهبران خارجی جو بایدن صحبت کردند.

وی که به ویژه توسط بن رودز ، مشاور سابق امنیت ملی باراک اوباما خشمگین شده است ، گفت: “بایدن از جمله کسانی است که رهبران دستور کار مدیریت بازرگانی است که بایدن آنها را دنبال می کند.”

“دیشب ، ریا و دو معیار مشاور وحشی و دروغین مشاور سابق اوباما ، بن ، هنگامی که او به صحنه آمد ، بن دردناک است که می تواند با خارجی جو بایدن به اشتراک گذاشته شود رهبران. رئیس جمهور فرانسه کریست ماکرون صحبت کرد. خوب ، صبر کنید دقیقه. مایکل فلین همچنین در انتقال قدرت در سال 2016 با سفیر روسیه تماس منظمی داشت.

این مجری فاکس نیوز ادامه داد: او تازه مشاور امنیت ملی شده بود و همه چیزهایی که ما می توانیم از اخبار جعلی و رسانه های متبل بود که گفتیم ممکن است این قانون باشد و در عین حال قانونی باشد ، از سال 1799 است که هرگز چه کسی از قدرت خود استفاده کرده ، چه کسی این کار را انجام نمی دهد

و در ادامه س haveال کرد: چرا موجودی همیشه با دموکراتها و بقیه ما وجود دارد ، زیرا این قانون است؟ کلینتون ها ، با دریافت فرمان بالا برای یافتن آن به هر طریقی. فایده داشتن قانون داشتن انتخاب بودن و انتخاب قانونی است که از دموکرات ها استفاده می شود؟

سنت هنسی ، داور غیررسمی ، که به عنوان مشاور ترامپ نیز فعالیت می کند ، در ادامه خاطر نشان کرد که واکنش برخی از قانونگذاران آمریکایی برای حل اختلافات در مورد اختلاف بایدن.

مایکل فلین سرانجام متهم شد که در مورد مصاحبه خود با FBI به روسی دروغ گفته است. در حین مذاکرات ، دو طرف توسط دولت اوباما تحریم ها را انجام داده اند. در روزهای آغازین کار خود به عنوان یک شورای امنیت ملی ، و تماس های فریب خورده در مورد ماهیت FBI. روسیه هیچ شورایی که بدنبال آن بود نبود. پس از آتش سوزی در شیپور او ، و آنها به شما دروغ گفتند.

پیش از این ، یک سری از توییتر ترامپ قول داده بود که سنت یوهان را در برنامه چهارشنبه شب در معرض فساد در صندوق های رای نگه دارد. سخنگوی کاخ سفید ، هیل مک انانی نیز روز سه شنبه در این برنامه حضور یافت و گفت که وی مدارک آزمایشات را در حالی که 234 صفحه از “بیشترین آرا fraud تقلب” انجام شده است ، در اختیار دارد.

(311) 311

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا