ورزش

فدراسیون مینی فوتبال به زودی تشکیل می شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

محمد سجادی گفت سید میگویند وی با خبرنگار آنلاین گفت: کارنامه ورزشی کردستان درخشان و با استعداد است و پیشکسوتان زیادی در رشته های مختلف ورزشی در این استان حضور دارند.

وی افزود: طبق آمار در حوزه ورزش همگانی در این استان پیشرفت بسیار خوبی دارد.

وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: کشتی، کشتی، رزمی، فوتبال و ورزش های داخل سالن. در این استان مناسبی است و 50 سفارت فعال در این استان وجود دارد که جای تقدیر و تشکر دارد.

سجادی گفت: استان کردستان با وجود کمبود نیروی انسانی پیشرفت خوبی داشته است و با موفقیت رویکرد مشارکت خصوصی در استان کردستان کاهش یافته است.

وی با اشاره به در اختیار داشتن جام پرچم در کشور گفت: امیدواریم در پایان سال 1390 تعداد فدراسیون می بینم افزایش می دهد و در توسعه آینده، فدراسیون مینی ما هم فوتبال بازی می کنیم.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: استاندار کردستان از ورزش حمایت می کند و با روحیه جوانان و جوانان در عرصه های مختلف فعالیت می کند و ارتباط خوب رئیس جمهور با جامعه ورزش برای ما نشانه خوبی است.

سجادی تصریح کرد: راهکارهای برنامه های آتی با مشورت مدیر کل ورزش و جوانان ادارات بازرگانی استان ها تدوین شده است و نقشه راه سال آینده نیز وجود خواهد داشت.

وزیر ورزش گفت: هیئت های ورزشی و مدیران کل ورزش و جوانان ما باید قدرتمندترین بازوی اجرایی ما باشند تا بتوانیم در برنامه های بزرگ این وزارتخانه به خوبی بدرخشیم.

سجادی افزود: از استان کردستان انتظار بیشتری داریم خدمت ورزشکاران و کسب و کار ورزشی و مراقبت خوب از سفارت.

وی گفت: فعالیت ها، اهداف و تحرکات بازیکنان در استان ها در داخل وزارت ورزش و جوانان رصد می شود.

به سجادی گفته شد: به طور متوسط ​​ماهانه حدود 1900 رویداد ورزشی داریم که نسبت به سال های گذشته بیش از 10 برابر شده است.

وزیر ورزش و جوانان منطقه افزود: سالن 6000 استادیوم 22 جولان به زودی تحویل و نقشه ها مونتاژ می شود و امیدواریم طبق برنامه زمان بندی شده باشد. کم اهمیت می بینمهیئت ها و رویدادهای مختلف در این سالن مطرح می شود.

دکمه بازگشت به بالا