اجتماع و خانواده

فرصت عرضه مستقیم محصولات باغداران در میادین میوه و تره بار

مدیرعامل میادین شهرداری تهران ، قطر واحد مدیریت اطلاعات با اشاره به تفاوت قیمت مزارع میوه و تره بار در سطح شهر ، گفت: “پایین آمدن قیمت محصولات در خیابان کاهش حاشیه سود به دلیل فروش زیاد افتیم. ”

به گزارش تی تی آنلاین ، سید سعید راد با بیان اینکه میزان فروش در بازارهای میوه و تره بار زیاد است و حاشیه سود در این بازارها زیاد است ، افزود: به همین دلیل تفاوت چشمگیری در بازارها و قیمت های این شهرستان مشاهده شد.

کمیته قیمت گذاری و هر هفته آن را نشان می داد ، و مربع اعداد که هنوز بدون فرم است ، در شهرداری تهران ، واحد مدیریت و انواع قیمت میوه و سبزیجات و تابستان و چمن ، سبزیجات و ثمره اینها قبلاً در این زمینه مشخص شده است. ، مگر ما نیستیم که نرخ بهره را افزایش داده ایم.

سیب زمینی نیمکت به عنوان نمونه ارسال شده است ، در حال حاضر قیمت هر کیلوگرم گوجه فرنگی در میوه و انرژی ترس (4) 500 تومان و سیب زمینی – 3950 تومان روشن شده است: به همین ترتیب ، هر کیلوگرم قرمز تا (8) 900 تومان ، زرد سیب تا (11) 200 تومانی اسیدیته و پرتقال Cicero North در خیابان ها ، با قیمت 11.800 تومان فروخته می شود.
مدیرعامل شهرداری تهران ، قطر سازمان مدیریت میادین به ما گفت كه باغداران و اتحادیه ها محصولات خود را مستقیماً به میادین میوه و تره بار عرضه كنند و خاطرنشان كردند: “این روز به منظور راه اندازی لنگرگاه عرضه مستقیم در خیابان ها ، اتاق رایگان برای ما باغبانان و اتحادیه های صنفی نیز به شهروندان ارائه می شود البته قیمت این محصولات باید تأیید شود.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا