استان ها

فرماندار ابهر: حضور پای صندوق‌های رأی وحدت آفرین است

تی تی آنلاین/زنجان فرماندار ابهر گفت: حضور پای صندوق‌های رأی، حضوری وحدت آفرین است که بیان‌گر اتحاد و همدلی ملت ایران در برابر دشمنان است.

احمد ذوالقدر در گفت‌وگو با خبرنگار تی تی آنلاین، با اشاره به روند برگزاری انتخابات در ابهر، عنوان کرد: ۱۸۴ شعبه اخذ رأی در حوزه انتخابیه ابهر، خرم دره و سلطانیه پیش‌بینی شده است که خوشبختانه بدون هیچ مشکلی شعبات در حال رأی‌گیری هستند.

این مسئول با اشاره به اینکه ۱۰۲ شعبه اخذ رأی در شهرستان پیش‌بینی شده است، تصریح کرد: از این تعداد ۶۶ شعبه ثابت شهری ۱۳ شعبه ثابت روستایی و ۲۳ شعبه نیز سیار هستند که در اماکنی از قبیل بیمارستان‌ها، دانشگاه‌ها و واحدهای تولیدی مستقر شده‌اند.

فرماندار ابهر با توضیح اینکه ۷ شعبه اخذ رأی در هیدج و ۷ شعبه نیز در صائین‌قلعه پیش‌بینی شده است، تصریح کرد: ۲۹ نفر در این حوزه انتخابیه با هم به رقابت خواهند پرداخت و تمام فرآیندهای انتخاباتی بر حسب زمان‌بندی در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه همه تلاش‌مان بر برگزاری انتخابات باشکوه و با رعایت عدالت است، متذکر شد: تمام فعالیت‌های انتخاباتی مدیران در شهرستان رصد می‌شود که در این راستا به برخی مدیران تذکر دادیم.

ذوالقدر با توضیح اینکه خوشبختانه مردم مشارکت خوبی در امتخابات دارند، تاکید کرد: حضور مردم در صحنه خنثی‌کننده تمام توطئه‌های دشمنان و خط بطلانی بر آرزوهای خام آنان است.

این مسئول با یادآوری اینکه تک‌تک آرای ملت ایران سیلی محکمی به دهان دشمنان است تا پا را از گلیم خود فراتر نگذراند، ادامه داد: قطعا ثمرات حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رأی را در پیشرفت و پیشبرد جامعه اسلامی خود شاهد خواهیم بود.

فرماندار ابهر با تاکید بر اینکه به فرموده مقام معظم رهبری حضور و مشارکت در انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است، افزود: مردم با حضور پرشور خود در انتخابات نشان می‌دهند که دلبسته نظام و انقلاب هستند و برای حفاظت از خون شهدا و ادامه راه پر رهرو آنان و آبادانی ایران اسلامی همیشه در صحنه خواهند بود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا