استان ها

فرهنگ پهلوانی باید حفظ و ماندگار بماند

رئیس ورزش و جوانان لرستان: فرهنگ پهلوانی باید حفظ و حمایت شود

سید آرش قیاسیان گفت: با حفظ ارزش های فرهنگ و دلاوری های ایرانی-اسلامی می توان از تهدید تهاجم فرهنگی علیه کانون خانواده در جامعه ما جلوگیری کرد.

به گزارش خبرگزاری تی تی آنلاین از لرستان سید آرش قیاسیان روز پنجشنبه در مراسمی در لرستان که در قالب جشنواره مبارزاتی در تالار جهاد کشاورزی برگزار شد، با تدبیر از فعالان فرهنگی هفدهم شوال نامزد شد. فضیلت، زیبایی و قهرمانی هرد: ایران، کشور بزرگ و افسانه‌ای که بیشترین نقش را در جهان ایفا کرد، همواره فرهنگ و فرهنگ اصیل خود را بر اساس شخصیت قهرمانانه، اخلاق، زیبایی و منش اسطوره‌ای خود حفظ کرده است.

وی افزود: آنچه داریم و باید به آن افتخار کنیم خدمت به دموکراسی، اخلاق حسنه، حفظ ارزش های اخلاقی و ارزش های نهادینه فرهنگ ایرانی اسلامی است، بنابراین مفتخریم که با ما به عنوان شهید، قهرمان و قهرمان رفتار می شود. کشور ما و تمامیت ارضی کشور ما.” آنها فرهنگ مبدأ و شیوه زندگی ما را حفظ کرده اند.

رئیس ورزش و جوانان لرستانی تاکید کرد: مدرنیته و غرب نمی خواهند ما به داشته های خود افتخار کنیم و آنچه را که سال ها و قرن ها انجام داده ایم حفظ کنیم.

قیاسیان با ادعای اینکه جوانان ما در معرض تهدیدات مدرنیته غربی و نظام سرمایه داری هستند، خاطرنشان کرد: ما باید در مکتب امام خمینی (ره) و امام خامنه ای باشیم و میلیون ها تاریخ نگار برای سردار سلیمانی و حججی ساخته شده است. .

او گفت: «جوانان ما هنوز در معرض تهدیدات فرهنگ غربی هستند. خانواده مرکز جامعه ماست، از فرهنگ غربی تا قوت آن.

غیاثیان با اشاره به وقایع تاریخی ایران و مبارزه دلاورمردان و شهدای ایران در برابر تهدیدها و متجاوزان گفت: شکست مغول در قیام سربع مغول قبل از سرنگونی اسلام، جوانان ما نیز در مقابل دنیا ایستادند. ما جنگ تحمیل کردیم.»

وی ادامه داد: حاکمیت ما حفظ ارزش ها و فرهنگ ایران اسلامی و ایثار و از خود گذشتگی در برابر همه هجمه ها و تلفات غرب است، بنابراین برای حفظ و ارتقای ارزش ها و فرهنگ خود اجازه دهیم. ما یاد می گیریم با دید کسی که می فهمد زندگی کنیم.”

رئیس ورزش و جوانان لورست با تاکید بر اینکه فرهنگ پهلوانی باید ادامه یابد، گفت: در تهاجم فرهنگی غرب که خانواده ها را تهدید می کند، باید فرهنگ ایرانی و اسلام رادیکال خود را حفظ کرد و به هویت و ارزش های ایرانی پایبند بود. پایبندی ما به اسلام

سید آرش قیاسیان در پایان ابراز امیدواری کرد: حضور قهرمانان و پیشکسوتان بازی و فرهنگ پهلوانی بتواند با طراحی ماهرانه، خلاقیت و توسعه فرهنگی از تهدیدات و نوآوری های جدید فرهنگی جلوگیری کند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا