بین الملل

فریاد هزاران شهروند فرانسوی؛ اسرائیل قاتل است

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری آنلاین تی تی آنلاین: گالیک و بسیاری از شهرهای دیگر ، هزاران نفر در پاریس راهپیمایی کردند تا به موقع فلسطینیان کمک کنند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه ، جمهوری تظاهرکنندگان در میدان جمع شدند و شعارهایی مانند “برای زنده ماندن در فلسطین” ، “پیروزی در فلسطین” ، “عضو مکرون قاتل اسرائیلی” و “همه ما فلسطینی هستیم” سر دادند.

مارک هیلبرون ، رئیس اتحادیه فلسطین ، فرانسه ، ایتالیا ، از واقعیت روابط متقابل مردان ، که آنها کارگردانی می شوند و اعتراضات سایر شهرهای پاریس ، گفت که آتش بس قطعاً چیزی نگفت. وی افزود: “این مبارزه با همه کسانی که به ارزشهای عدالت ، عزت و حاکمیت قانون پایبند هستند”.

وائل 28 سال از اعتراضات پاریس و پرچم فلسطین به دور خود پیچیده گفت: “حتی اگر انفجار تمام شود ، تا زمانی که صاحب آن در آنجا نباشد.”

ساکنان S شیخ جراح هنوز در معرض خطر اخراج هستند و نوار غزه مسدود شده است “.

بر اساس این گزارش ، و دیگری گال ، اپپیوس شهرهای اطراف آن را به تصرف خود درآورد. 1100 مقام گفتند كه لیون به جنوب شهر رفت. در شمال لیل در تجمعی 1000 نفری شرکت کردند.

تظاهرات مشابه آنها را به سمت شرق فرانسوی ها به شهر استراسبورگ و همچنین در تولوز و مونپلیه ، در ضلع جنوبی برد. عماد یک معترض در آرژانتین گفت: “فلسطینی ها حق دارند در صلح و آرامش دولت زندگی کنند.” زمان مناسب را برای خارج شدن از اسرائیل و بعد از خانه خودمان حذف کنید. “من دیگر حق فلسطینی ندارم که خانه ام را گم کرده باشد.”

هزاران یک گروه و در یک هفته ویکتوریا مقابل هاید پارک لندن ایستادند. و خداوند با پرچم های تظاهرات کنندگان نسخه های خطی از دست فلسطین ، حمایت همشهریان خود ، نشانه هایی از فلسطین را نشان داد. و او را در دید مردم به سمت ماشین آورد ، کندی این تظاهرات برای مطالعه بازار.

در طول تظاهرات ، استانداردی برای پشتیبانی از زمین در فلسطین اجرا شد. دیگران بر روی دیوارها “فلسطین آزاد” را نوشتند. شعار “تروریست اسرائیل” و “همه ما فلسطینی هستیم” را در اعتراضات شنیدم. با شعار “شرم بر شما! تاکیتوس” از خیابان معروف داونینگ نیز شنیده ام.

عصر روز پنجشنبه ، هنگامی که برخی منابع خبری از قابلیت آتش سوزی خبر دادند ، رسماً از جعبه امنیت و امنیت اسرائیل برای آتش بس آتش بس از طریق مصر خارج شده است. بعداً ، در عرض یک ساعت ، محافل مقاومت فلسطین باید به او می گفتند که آنها همچنین صریحاً اظهار داشتند که محل جدا شده ، تا انباشت ذرت جدید ، به گونه ای که به سقف متصل است آتش بس را متوقف کند.

فلسطینی ها در خیابانهای غزه و کرانه باختری ، از جمله در بیت المقدس ، برای جشن پیروزی در برابر مقاومت در برابر همه رسانه های صهیونیستی شکست ناقض خود از تل آویو را در این ماجراجویی جدید مقاومت فلسطین و هزینه های هنگفت اعتراف کردند. رژیم صهیونیست آن را ..

پیام نهایی / متر


دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا