عمومی

فریب هواداران استقلال با کلیدواژه «استراماچونی»

احمد سعادتمند گفت: “من استراماچونی را برمی گردانم.” برای حمایت از این پروژه تقریباً غیرممکن است که توسط هیئت مدیره فدراسیون فوتبال ایران تصویب شود و همچنین رده بندی در لیگ و نه تیم حق داشتن یک مربی خارجی و یک بازیکن در لیگ 20 را دارند. اما در سنت آندرو استراماچونی در هر دو طرف این داستان کازینو در یک برگ در یک فضای دوتایی منتشر می شود.

به گزارش تی تی آنلاین در روزنامه کشور امروز مهدی طاهرخانی آشنا نوشت که “شما باید مدتی شایعه باشید ، اما نمی توانید برای همیشه تقلب کنید. مدیریت این داستان استقلال اکنون ، این برنامه به ترتیب برای چندین ماه دنبال شد ، با استفاده از سن موثر و بازیکنان مسن تر برای مقایسه بازگشت “Stramaccioni”.

آنها با احمد فرهاد مجیدی سعادتمند رابطه خوبی نداشتند. گزارشگران نزدیک استقلال که هر روز اخبار خوب این باشگاه را پوشش می دهند: شهادت کادر فنی غیررسمی که مدتهاست بین او و صومعه بعد از انتصاب مدیر عامل سعادتمند اتفاق افتاده است. پس از این ، اگرچه آنها بیرون از دوربین نیستند و برای نشان دادن خود در مقابل مردم لبخند می زنند ، برای درک آنها ، این یک بحث است ، آنها می دانستند که فرهاد دروازه گسترده ای است و صندلی اقوام باشگاه قادر به حفظ یک رهبر نظامی نیست ، اگر آنها در فینال میثاق 19 برنده شوند تیم را به جام حذفی هدایت کرد ، پس از آن ، پس از فاجعه ، ، افزایش یافته است ، و دامنه آن از جام معاهدات در این مورد ، با این حال ، حتی چیزهای نابینایان ، به حدی است که به طور مداوم در نزد استقلال مجیدی حضور ندارد. از آنچه دولت برای استقلال ، مجید برنامه ریزی کرد تا ناک اوت نهایی وقتی شکست خورد ، متأسفانه استقلال با نفوذ باشگاهی را اداره می کند که میلیون ها هوادار این تیم دارد ، در لحظه حساس به کودک واگن کمک نمی کند. این زمانی بود که فرهاد مشکلی نداشت ، اما سعادتمند احمد دست خود را بر روی یک نقطه حساس قرار داد: “من Stramaccioni را صدا می کنم.”

همچنین من برای این پروژه صحبت كردم كه تقریباً غیرممكن است ، زیرا خارج از قانون تصویب شده است ، هیئت مدیره فدراسیون فوتبال ایران ، اسبها و همچنین حق رفتن به جدید را دارند و همچنین دستورات مربی خارجی و بازیکن نیز عهد نامه ای از طرف اسرائیل در بیستم نیست. اما در سکوت Stramaccioni از Andrea ، از یک طرف و با یک کاناپه مداوم از بازی خوشحال بود ، طرفداران فضای دو برابر بیشتری را ترک کردند. چه کسی ، حالا که نام ستاره ها را شنید و فکر کرد مجیدی در خلا سرگردان است. از یک طرف ، لمس شوید ، هر چیزی را که از کلمات بازگشت این تنها در ایتالیا بیان می شود ، بیان شده در قانون ، از طرف دیگر نگه دارید: این بود ، یک صلح پایدار بین همه طرفها برای اتخاذ اصل ، که از نظر Stramaccioni است ، برقرار نبود.

این بازی سرانجام عصر سه شنبه خسته کننده به پایان رسید. متن واضح است ، استراماچونی به صراحت اعلام کرد که آنها موافقت می کنند با هر چیزی که پیشنهاد می کند مخالف باشند پیام نشانه ای نیست. احمد سعادتمند نمی دانست که پیشنهاد رسمی Stramaccioni با این قانون است ، اما سکوت صنعت برای تسریع در خروج از پروژه مجیدی است. البته ، اگر می توانستید از طریق نامه ای که به مجیدی واضح شده صحبت کنید ، می توانست استراماچیونی استقلال را در قسمت میانی جمله گفتگوی خداحافظی خود قرار دهد و به خود بینایی بیند. ابرها ، یکی یکی. هواداران استقلال فهمیدند فردی که انتخاب می شود ، آبی های بازی وارد می شوند. من شب قبل شاهد بودم که هواداران چند فدراسیون فوتبال استقلال را می بینند و سپس پسر به صدای مسئولان ساختمان اعتراض می کند. اما جمع این س theال است: چرا نباید در بازی ها و در وزارت وزرا ، که در قانون رئیس باشگاه جماعت و قادر مطلق خدا هستند ، همین کار را بکنند که درگیر مسئله بزرگ نشوند؟ گزارش های تأیید شده ای وجود دارد که سعادتمند دولت احمد باید به پایان برسد و برای احیای آن احیا شود. در آن زمان ، نتیجه (تأخیر یا موفقیت) تأیید به نظر می رسد که نیازی به دفاع از نقش نیست که می توان وزارت ورزش را تصدیق کرد تا به موقع اقدام کند.

وکیل و بالعکس به سختی هیچ محدودیتی به دلیل انکار آزادی در هوا میلیون ها هوادار Stramaccioni رخ نمی دهد اگر چنین نباشد ، چرا میزبان ماه های قبل؟ این خبرگزاری گزارش داد که قطعنامه نامه نگاری در یک خبر ویژه با او صحبت می کند که سعادتمند چند پایی زیر نمایندگان برای حذف نخلستان وزیر ورزش است ، اگر فکر می کنید مدیر خدمات را تغییر دهید؟ 8 ، نه تنها به زمان توسط مسائل فنی کشیش با گلدان و سبز است. همیشه بهتر نیست که آنها باید پایه های تصمیمات مدیریتی را در تیم برای پیروزی قرار دهند. “آنچه در تمام این سالهای استقلال می بینید و عدم موفقیت در نمره تیم فارغ التحصیل مدیران قابل قبول است؟”

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا