اجتماع و خانواده

فشار بی‌حدی برای انحراف رتبه‌بندی معلمان از مسیرش وجود دارد

وزیر آموزش و پرورش ، فشار بی پایان برای انحراف از رتبه بندی سفر خود ارسال شده است ، وی گفت: “مهمترین هدف این سازمان بهبود صلاحیت ها برای اندازه گیری این صلاحیت ها پاشنه آشیل رتبه بندی و ورود آن به اطراف است. “ما در حال ارزیابی صلاحیت ها هستیم.

به گزارش تی تی آنلاین، محسن حاجی میرزایی در پایان سی و پنجمین اجلاس سراسری مدیران و مدیران آموزش و پرورش در اردوگاه باهنر برگزار شد گفت: غدیر یکی از برجسته ترین مزایای درونی خداوند است و به لطف دنیای امروز ما بسیار عالی است.

وی افزود که “این روزها برای ارزیابی قیمت هر جلسه و استانهای شدید مثبت بسیار مفید است. خدمات برای داشتن هر چیز دیگری غیر از اعتبار سرویس است. این که خوشبختی مردان ، کل معیار ، و پاداش ایمان ما به ایمان آوردن و دیدن آن متعلق به آن است ، و فرصتی برای دستیابی به یک معیار کاملتر ، و مقدار بیش از حد ، به عنوان یک معیار است.

وزیر آموزش و پرورش ، برای مراقبت از چگونگی اندازه گیری این معیار فرستاده شده است ، وی گفت: “در آیات قرآن ، گفته است كه همه كشورها و همه چیز و استدلال های جهان كه در آن زندگی می كنیم فقط یك فلسفه دارد. ، و این همان چیزی است که قابل اندازه گیری است. “ماست. این واقعیت را اضافه کنید که کل از کل فلسفه است.

حاجی میرزایی ادامه داد ، آنچه باعث کاهش شخص می شود ، کمترین و کمترین سطح حیوان را به سهل انگاری می رساند. باید غافل باشد.

وی با اشاره به راه حل های حل مسئله که برخی از مشکلات را ایجاد می کند با تکیه بر ستاد مرکزی حل نمی شود ، گفت: در ابتدا مشکلات قابل درک و توضیح است و سپس راه حل. تصمیم گیری ها به اقتدار احتیاج دارند ، اما همچنین به احساس مسئولیت شخصی و افرادی که از گناهکار بودن آگاه هستند نیز نیاز دارند. ما باید ثابت قدم باشیم و آنها برای هر روز مطرح شده اند. انسان خردمند کسی است که زادگاه ایوان است و به س questionsالات سخت پاسخ می دهد ، صلیب خود را روزانه ، اورنا ولیت به یاد می آورد.

حاجی میرزایی افزود: “ما به فکر صلاحیت های رتبه بندی برای ارتقا own سطح خود هستیم.” تغییر مسیر فشار در مسیر او پایان ندارد. اولین مورد این است که رتبه بندی صلاحیت ها را به نقطه ، چگونگی اندازه گیری صلاحیت ها ارتقا دهیم این آشیل است پاشنه رتبه بندی و ورود به توده. ما در حال ارزیابی شایستگی ها هستیم.

وی گفت: “با توجه به این حوزه از برنامه درسی.” همیشه به عنوان یک سازمان تحقیقاتی ادامه خواهد داد. اگر تصور شود که تغییر نوشته نشده است. اما ما می گوییم امسال و سال های آینده. به طور خاص ، مفاهیم آموزش و پرورش لازم است که در سال این سفر او قبل از آنها منتقل شده است ، و هر کار تنها ، لازم است که قادر به ورود به آن است.

وزیر آموزش و پرورش ، که به طبقه سوم محاکمه اعزام شد ، گفت “همه چیز خوب پیش می رود ، ما سیستم آموزشی را اداره کردیم.” چهارمین ناحیه از بدن و ذهن ، و هیچ کس نمی تواند در این زمینه نقشی بازی کند. امسال ما مشاوره Koch Omnis enim ، sit amet ac را که برای وفادار ماندن بود ، اجرا کردیم.

وی افزود: “من عدالت را فراموش شده می دانم” ما نیز این چیزها را داریم ، زندگی کردن بسیار آسان است و شما هیچ دردی نخواهید داشت. هرچیز نیست ، از منابع مشکلات پرداخت نمی شود ، اما نیاز به بیشتر از رحمت برگزارکنندگان باشید.

حاجی میرزایی با تأکید بر آنچه اکنون است ، مدارس بهتر نیستند: “بهبود کیفیت مستلزم این است که کیفیت برای اولین بار اندازه گیری شود.” Dropout خوب با توجه به کشورهای ما ، Dropout با کیفیت و آموزش 42 ساله و همچنان برای کیک سنتی باقی می ماند.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به تأسیس سازمان ملی آموزش ، که علاوه بر برخی ایده ها و سال ها یکی از استراتژیک ترین برنامه ریزی ها توسط مرزها است ، گفت: “این در حال حاضر این آموزش گروه سنی را کنار گذاشته است.” اکنون سازمان ملی آموزش زمام امور را به دست گرفته و امیدوارم اتفاقات خوبی رخ دهد.

وی پاسخ داد: “سوخته و متروک شده ، الگویی از نتیجه تحصیل ، و بهترین آن این است که آنها توجهی نمی کنند که فراموش کرده باشند ، و شما می خواهید من کار و گام به گام را شروع کنم. “باید آستین ها را بالا بزنید تا از زمین تکان بخورد.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا