اجتماع و خانواده

فعالیت حضوری مدارس و دانشگاه‌ها از ۱۴ فروردین/ بازگشت ساعت کاری ادارات

در پراتوریوم ملی بیماری های تاج تصویب شد که از 5 آوریل 1401، تمام مدارس و دانشگاه های کشور به طور مستقل فعالیت کنند و به ساعات کار قبل از شروع عملیات تاج بازگردند.

به گزارش تی تی آنلاین، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، سید ابراهیم رئیسی در اولین اجلاس سراسری ضد تاج پراتوری در سال 1401 از همکاری مردم با کادر پزشکی و همه کسانی که نقش خود را در کاهش آن ایفا کردند، تشکر کرد. وی با تاکید بر شیوع ویروس کرونا گفت: با وجود مستعد ابتلا به بیماری های قلبی و مرگ و میر در کشور، اقدامات بهداشتی و درمانی باید رعایت شود و از مقررات عروق کرونا در جامعه خودداری شود.

رئیس جمهور با اشاره به افزایش 50 درصدی مسیرهای نوروزی افزود: سفرهای گسترده شاخص حیاتی امنیت انسانی و اجتماعی است، اما همه باید به پروتکل های بهداشتی توجه داشته باشند تا شاهد گسترش تشدید کرونا نباشیم. آینده.”

وی بیان کرد: بر اساس گزارشی که در ستاد تاج و تخت ملی ارائه شده، تاکنون حدود 150 میلیون دوز واکسن در کشور وارد شده است که کار بزرگی است، اما پذیرش واکسن دوز سوم هنوز مورد تاکید قرار گرفته است.

رئیسی در سخنانی دیگر با اشاره به اهمیت حضور اورژانس و پلیس راهنمایی و رانندگی در پیشگیری از حوادث رانندگی گفت: با تخلفات تصادفی رانندگی باید قاطعانه برخورد شود و پلیس نباید در خطر بی توجهی به این تخلفات باشد. زندگی مسافران پرت کردن.

رئیس جمهور با بیان اینکه رئیس جمهور خدمات مهمی را در استان های مختلف کشور به اتباع خارجی و مسافران نوروزی ارائه می کند، خاطرنشان کرد: مسئولان و روسای جمهور تمام تلاش خود را می کنند تا در نوروز تلاش مضاعف داشته باشند، مشکلی مانند نوروز برای افراد دارای معلولیت پیش نیاید. مسافران فوراً متعادل خواهند شد.”

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا