عمومی

فعالیت ناوگان اتوبوسرانی کلانشهر اصفهان با ۴۸ درصد ظرفیت موجود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

در مصاحبه با آنلاین ، با احترام از قدرت تفاهم نامه دولت از طریق تهیه تسهیلات ، 700 نفر از کارمندان شهرداری تا 20 درصد درآمد داشته اند. شهر Aspadana برای ساخت و ساز در 50 سال کارخانه ، ناوگان بازسازی می شود شهر آسپادانا بهینه شده است.

وی اظهار داشت: از ابتدای امسال قرارداد بازسازی 100 کارمند منعقد شده است شهر Aspadana عملیاتی است. وقتی آنها قرارداد را امضا کردند ، بیشتر از آنکه قبل از روز این قانون باشد ، مانند عدم پرداخت به عنوان وعده ، پیمانکار کار خدا و اداره امور است ، همان یک قرارداد در ماه مه است و من امیدوارم که در دو ماه برای تشکیل آینده 12 کارمند ، دویدن اتوبوس وارد ناوگان شد شهر حومه آسپادانا.

مدیرعامل اتوبوس و حومه آن شرکت آسپادانا با اشاره به تحویل 8 ماهه توسعه دهنده همکاری ، توضیح داد: توسعه دهنده ایبریا در ناوگان اتوبوس شهر نه ، من دیگر نمی آیم تا مشتری های منسوخ Aspadana را جایگزین کنم.

هنگام راه اندازی ناوگان اتوبوس از سیستم های تهویه مطبوع

وی افزود: در هنگام وقوع تاج ، کمبود توسعه دهنده در اتوبوس وجود ندارد و بزرگترین با راه اندازی سیستم های تهویه هوا به دلیل مشکلات مالی به دلیل کم درآمد و ماهیت سه ماه گذشته است. عرضه قطعات و تجهیزات اتوبوس ما در کولرها هستیم.

افتخاری همچنین به نوسازی در ناوگان اتوبوس اشاره کرد و گفت: “سال گذشته 100 نفر از کارمندان در یک قرارداد خریداری شده اند. تاکنون 75 نفر از این کارمندان باید وارد شوند. ما در حال حاضر تجهیزات و کابل کشی مربوطه را نصب می کنیم و در حدی که لازم باشد کار را انجام دهیم. اتوبوس. ” من توسعه دهنده را صفر خریدم.

بنابراین ، بنابراین ، به عنوان ، و یا مورد نیاز مشتریان و ناوگان شما بوده است

وی با اشاره به بازگشایی مدارس و دفاتر گفت: طبق دستورالعمل های ایمنی ستاد تاج برای والدین لازم است که فرزندان خود را به خاطر منافع خود به مدرسه برسانند و نه خطوط انتقال عمومی برای حل مشکلاتشان. از آنجا که از این رو ، از 70 درصد ، عمر فعال اتوبوس در زمان آسپادانا با ناوگان ، به همراه مراتع مرتع آنها به آمارهای هر روز است ، اما برای ما و کنترل ، در صورت لزوم این است که مشتریان خود را به ناوگان اضافه کنیم.

مدیرعامل شرکت آسپادانا و شرکت اتوبوس حومه ، 48 درصد از اتوبوس های خطوط اتوبوس را استفاده می کند ، اظهار کرد: در حال حاضر و از مسیر حرکت با اتوبوس و 600 تا 140 هزار نفر در ناوگان توسعه دهنده اتوبوس فعال هستند ؛ تاکنون گزارش هایی دریافت نکرده اند. که ما با هر توسعه دهنده ناوگان مخالف هستیم و شهروندان در حال خدمت هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا