استان ها

فعال شدن ۱۱۸ جایگاه سوخت در گیلان/ مشکلی برای ذخیره بنزین کارت ها ایجاد نشده

تی تی آنلاین/گیلان مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان گفت: از مجموع ۱۲۹ جایگاه استان، هم اکنون ۱۱۸ جایگاه فعال شده و اقدام به عرضه سوخت ۳۰۰۰ تومانی می کند.

مجتبی شکوری در گفت وگو با تی تی آنلاین، با بیان اینکه از ساعت ۹:۳۰ امروز شاهد اختلال در سامانه هوشمند سوخت در جایگاه های عرضه فرآورده‌های نفتی بودیم، اظهار کرد: به دنبال این اتفاق به تک تک جایگاه‌های استان سر زدیم و مشکل را بررسی کردیم.

وی با اشاره به اقدامات کارشناسان مدیریت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان برای فعال کردن جایگاه‌ها، افزود: از مجموع ۱۲۹ جایگاه استان، هم اکنون ۱۱۸ جایگاه فعال شده و اقدام به عرضه سوخت ۳۰۰۰ تومانی می‌کند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان با بیان اینکه معدود جایگاه‌های باقی مانده طی ساعات آینده وارد مدار می‌شوند، گفت: بحث نرم افزاری در مرکز دنبال می‌شود و به محض رفع مشکل، امکان استفاده از کارت‌های سوخت نیز وجود دارد.

شکوری، هر گونه افزایش قیمت بنزین را رد کرد و متذکر شد: رانندگان همکاری لازم را با مالکین جایگاه‌ها داشته باشند؛ هیچگونه مشکلی برای ذخیره سوخت کارت‌ها ایجاد نخواهد شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا