بین الملل

فلسطینیان برای مقابله با توافق عادی‌سازی به خط شدند/ سیگنال مثبت عباس به جهاد و حماس

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری آنا و بالاتر از روزنامه منطقه ای «الریا» در گزارشی نوشت ، به نظر می رسد هیئت اطلاعاتی مصر از رام الله بازدید کرده و در جلسه ریاست جمهوری فلسطین با محمود عباس در تشکیلات خودگردان فلسطین برای برقراری آتش بس دیدار کرده اند و این نشان دهنده سیاسی و رسانه ای است. تنش ها و دولت امارات؛ آن فرمان تغییر یافته است و چیزهایی که از رضایت دولت صهیونیست نیست ، به انواع عادی است ، در حالی که به اعلام رام الله به بالای کوه در تعداد زیاد گفته می شود ، که از این تعداد برای رسیدن به اهداف خود نیست.


بیشتر بخوانید:

رژیم صهیونیستی نشانه صلح با فلسطین است


اهمیت این نشست که سه شنبه شب بین گروه های فلسطینی و رهبران خودگردان فلسطین برگزار شد ، با سه راه اصلی آن ؛

اولین و وحدت اقدام ، هر جنبش و گروه های فلسطینی زیر پرچم سازمان آزادی بخش فلسطین موضع خود را در مورد فساد ، یک (PLO) ، و با حماس و جنبش جهادی اسلامی گرفتند. برای نتیجه گیری ، توسعه فلسطین استراتژیک ، باید آنها را با وارد کردن او به ماسه و در چنین موقعیتی انجام دهد.

محمود عباس ،

محمود عباس ، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین

دوم ، محمود عباس نیز از همه کوچه های عمومی فاصله گرفت و گفت: “ابوظبی ، توافقنامه امارات در تل آویو فلسطین مانند خنجر از پشت است” ، یعنی بدون وقفه. که صراحتا نیاز به امارات (و بقیه کشورهای عربی) را بیان کرد خیانت بزرگ مسئله القدس و مسجد الاقصی فلسطین است.

در این جلسه تأکید شد که کشور اسلامی و هر شخص ثالثی که اقدامات مشابهی را انجام دهد و توافقنامه امارات را امضا کند زیرا عادی سازی بدون شک با محکومیت ها و هشدارها روبرو خواهد شد. و در این میان نام برخی کشورها مانند عمان ، بحرین ، عربستان سعودی و سودان برجسته تر است.

وی نوشت: “ما معتقدیم كه جنبش جهادی حماس قادر نخواهد بود در جلسه‌ای كه به ریاست محمود عباس برگزار می شود ، حضور یابد و وعده ای بدون اهمیت و اهمیتی دریافت كند.” والی ، با عنایت دشمن صهیونیستی در فلسطین ، یک چیز عالی بود ، آنها مثبت می بینند که خلاف عزت و سه شنبه است که سفارش جلسات مکرر آن را دارد.

محمود عباس - اسماعیل هانیه

به گفته روزنامه زبان عربی ، “شیخ اکریما صبری” و رهبر نماز جمعه مسجد الاقصی ، فتوایی را صادر کردند که حاکی از لزوم جابجایی مردم اماراتی از ورود به مسجد الاقصی است ، اما فتوا بدون محمود عباس و تأیید قابل اجرا نیست. این یک واقعیت است که رئیس تشکیلات خودگردان بی سابقه است. من دوست ندارم یک اردوگاه فتوا باشم ، دیوید ، رودخانه ای به توافق نامه های شرقی (اردن ، داوری صهیونیستی) یا حتی اسلو.

“تنها سؤال این است که” این تمام فلسطین است که ایمان کلیسا را ​​بر روی زمین رد می کند ، تا عادی سازی روابط با دشمن صهیونیست را عادی سازد. پاسخ بی ثبات به یک جنگ عمومی برای افزایش عمومی را صادر می کند یا علیه اشغالگران مسلح می کند؟ “

پیام انتهایی / (4) 33 /

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا