عمومی

فکر نمی‌کنم این هفته در وین به جمع‎بندی برسیم

به گزارش پایگاه خبری پایگاه داده

که عراقچی ، معاون وزیر امور خارجه و رئیس ایران هیئتی را به کمیسیون ماشه بورخا فرستاد در مورد وین صحبت می کند ، پس از جلسه امروز (یکشنبه) کمیسیون دکمه ای گفت: “بلافاصله پس از کمیسیون ماشه ، دانستن اینکه متعلق به آن است و گفتگوها در آینده ادامه خواهد یافت “نتیجه گیری و تقریباً کل توافق نهایی.

و آنها گفتند ، “شما هیچ عجله ای ندارید که به دنبال یک گزارش خوب از توافق جمهوری اسلامی ایران باشید ، بدون فکر کردن در مورد زمان حال و نه در جهت. این مهم است زیرا جمهوری ایران با رعایت اصول و معیارها هر توافقی را حفظ می کند.

عراقچی افزود ، “ما مخالف وضعیت زشت هستیم ، زیرا درآمد شورای امنیت ایالات متحده دارای تعدادی از مسائل فنی ، حقوقی و سیاسی ، و همچنین اقدامات تأیید ایالات متحده است.” هیچ چیز نمی تواند برای خودمان انتخاب کند. برای ما خواسته های ایران برای رسیدن به جهت حرکت.

وی عراقچی گفت: “اکنون وقت آن نیست که در مورد طرف مقابل تصمیم بگیریم.” “ما تصمیم خود را گرفته ایم و نبرد سختی را سپری کرده ایم. ما باید تا رسیدن آنها به تصمیم بمانیم.

عراقچی افزود: جمهوری اسلامی ایران ، بدون موافقت با خواسته های اصلی مطرح شده توسط خود ، نخواهد آمد و تولیدات خود را ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا