حوادث

قتل برادرزن در دعوای مستانه

آفتابنیوز؛

سال گذشته ، شهروندان رسمی تهرانی در خانه های خود بودند. بلافاصله به کاپیتان بدن در آب ، با خون مرحله ، مرد جوان را پیدا کرد.

مرد جوانی به نام ساتیار خواهر شوهرش میلاد را کشت. میلاد دستگیر شد. وی به قتل اعتراف كرد و گفت: “این شب بود ، آنها همچنین مهمان پدرش بودند”. همسرم در خانه است و تولد من را جشن گرفت ، به طوری که سخاوت پدرخوانده او برای خانواده ام. ساتیار و نوشید و جهان مست و مست مشاجره شد. ما برای خاتمه دادخواست باید با همسرم و من و خانواده مان مبارزه کنیم اما ساتیار در این ماجرا شرکت نکرد. او پیش ما آمد. من می خواستم برای حفظ گفت. او در خانه با من درگیر شد. من به خواب رفتم و اتاق را بیدار کردم ساتیار ادامه داد تا اینکه لیوان همسرم را خرد کرد و گفت او ساتیار را که می خواست زخمی کرد.

و او بلافاصله افزود: و من نزد مردم در ساتیار نبودم. یک تکه شیشه داشت. من اصلاً نمی دانم با چه چیزی جان خود را از دست دادم ، به او شلیک کردم. تحقیقات انجام شد و در دادگاه صورت گرفت ، پرونده به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد.

و این شخص سر میز داوری آمد. پس از قرائت اتهام برای متهم ، والدین خواستار قصاص شدند. او متهم و عشق خود را به او.

وی گفت: “من شوهرخواهرم را می کشم اما این کار را نمی کنم.” از سوی دیگر ، نوع علت وقایع گفت: “البته ، دستکاری در مسئله آن مسئله برای مبارزه ، اغلب مرا مجبور کرده است که دور باشم.” ساتیار دستکاری کننده نبود و در مقابل خانواده ما فریاد زد. من اخیراً از ترس همسایگان قبل از نامم آمده ام. او مرا به چاقو ترساند و به آشپزخانه رساند. او همچنان جلوی من فحش می داد. برای کاهش تلاش ، اما او نتوانست. کنترل اعصابم را از دست داده و باعث می شود بیشتر روی گردن شلیک کنم به شکم. سپس خادمان خانه همسایگان او به فریاد آن رسیدند ، و همسر من است ، و من آن را درک نمی کنم.

متهم درحالیکه سرش را پایین انداخته بود ، به قضات گفت: باور نکن من قصد کشتن برادرزنم را ندارم و نمیدانم به طور طبیعی که چاقو کشیدم. ما مست بودیم خیلی در ذهن نیست. من در خانه همسرم را خجالت می کشم و برای آمرزش دعا می کنم. در بعضی مواقع ، ما با هم آشتی کردیم که دوست بودیم ، آنها با او جنگیدند و من ساتیار را دوست داشته ام. اگر نوشیدنی هرگز تمام نشد. همسرم را از دست دادم و حاضر نبودم مرا ببخشم. من گیج شده بودم و تمام خانواده را فاسد کردم. متاسفم. من واقعاً از اوکام شرمنده و شرمنده ام.

در پایان اظهارات یک متهم ، وکیل وی روی صحنه حاضر شد. و دفاعیات خود را فرستاد. بنابراین ، قضات دادگاه کیفری استان تهران مطابق با جنبش کینه توزانه صورت گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا