فرهنگ و هنر

قدر، فرصتی برای کنار زدن حجاب‌ها

تی تی آنلاین / قم گفته شده است که نویسنده کتاب الهیات است که به وسیله آن خودشان محجبه هستند و برای آن خدا مانعی برای یک مرد است و با این کار حجاب شب از غد بسیار خرج شده است ؛ و ممکن است مورد استفاده قرار بگیرد ، باید انصراف از آنها را انتخاب کرد باید حذف شود و نابود شود ؛ این لحظات.

آیت الله هادی عباسی خراسان در مصاحبه با تی تی آنلاین ، با تأکید بر اینکه چگونه می توانند معنای مختلفی از قدری داشته باشند ، گفت: “یکی از اقداماتی که آیه سوم سوره طلاق است”. شب لیلlat القدر اندازه گیری می شود ، و علت آن است. هر روز چند ثانیه پر می شود ، خدا با ما به خاطر هزار نفر ، و نیازهای آن و رایگان است. همچنین یک زمان اوج و ماه اوج ماه رمضان دارد.

ما سرنوشت خود بابیان را در شب و در شبی دیگر به احترام سوره قدر ارزش انعام تعیین می کنیم تا چه اندازه. شب قدر قلب ماه مبارک رمضان است و قرآن در شب قدر نازل شده است. به همین دلیل ، بزرگی ماه رمضان ، در قرآن نازل شده ، در قرآن در شب و قدرت افطار آنها آشکار شده است.

وی افزود: دلیل سوم این است که لیله القدر باریک بودن محاکمه و بدون آغاز است و امشب فرشتگان زمین استدلال می کنند که بستر محلی و در صورت واقعی بودن ، فرشته وفادار در حال سقوط است.

عباسی خراسان دارد ، تعلیم می دهد ، و شب نود دقیقه آخر اوج مراقبت از یک انسان خردمند را از دست نمی دهد ، و شادی بزرگ در همان زمان ، همه چیز غد را می گوید این به نظر می رسد گفتار است. غد ، و شب در آرامش. چرا ما بهترین استفاده را از این شب می دانیم و این مفید است و حضرت زهرا (س) بچه ها بیدار هستند و امشب از دقایقی لذت می برند.

وی تأکید کرد: ممکن است برخی تصور کنند که لیله القدر اسلام است ، اما این شب تا زمان خلقت جهان برقرار بوده و هست.

زندگی شبانه در ورودی حقیقت

در اوج حضرت موسی تایید سطح استاد حوزه علمیه از هماهنگی از تشنگی (ع) گفت و گو با خدا او زندگی می کند، و همه شب نماز، که مدعی در شب است، کلمه است کسانی که می خواهند هیجان زده و تضمین کنند ، و این شب را می بینند. این مدیریت زمان است. او خطاب به مصاحبه دو واقعیت داشته باشید. اولین مورد همیشه قدرت مراقبت یکشنبه است و کامل به جامعه ای مسلمان و امت منتقل می شود و تجارت آسان با خدا برای ما آسان نیست.

وی افزود: فرمود: خدایا آیا می خواهی نزدیك باشی. خداوند پاسخ داد ، “نزدیكی من زیرا او در شب قدرت زندگی می كند”.

باز هم در موسی: “خدا آن آرزو را عطا کند”. حضرت حق در جواب فرمود: «مرا بیامرز که نسبت به فقرا مهربان است». آنها فقیر و دیگران هستند. ضعیف است ، و شما نیازی به کلمات ندارید ، اما آنها باید ضعیف باشند و نیازی به بیان آن ندارند. در بحث های خارج از قانون ، اگر بیان شود که آنها قادر به انتخاب بین فقرا و فقرا هستند ، فقرا قرار می گیرند. این حرکات ناشی از غیبت چندین ماه رمضان برای تغذیه دیگران به کمک الهی بنیانگذاران اختصاص یافته است.

عباسی خراسان اظهار داشت: موزه: “خدایا ، من می خواهم از صراط مستقیم عبور کنم.” خدایا ، “صدقه دادن به راه رفتن شبانه ، عبور از آن را آسان می کند.” خیریه مالی صدقه دادن برای انجام علم ، او در واقع دوست دارد.

وی گفت كه موسی ، پیامبر فرمود: “من می خواهم شما را به زراعت ، باغ و پارک”. خدا “کسی که می گوید تسبیح شب قدرت خواهد بود.” در این شب دستیابی به فواید و تسبیح و حضرت زهرا (حدود 34 بار اکبر الله ، الحمدلله 33 بار و 33 بار سبحان الله) و تسبیح حضرت امیرالمومنین (حدود 30 برابر سبحان الله) امکان پذیر نبود.

صاحب مهد کودک اضافه می کند ، پیامبر می فرماید: “من می خواهم از آتش جهنم نجات پیدا کنم.” خداوند پاسخ داد ، “او از آتش جهنم طلب آمرزش و قدرت شب می کند و نجات می یابد.”

که او شهادت می دهد: در آخرین صعود حضرت موسی می گوید: “من شبیه می شوم”. خدایا “که دو شب به من رکعت نیاز دارد ، قدم تو را راضی کند.” این چیزی است که باید ستود در هر دو سخنرانی یک رکعت از هفت رکعت شواهد توحید.

نویسنده کتاب الهینامه گفت: ما الهینامه گفتیم: “الهی عزیز دوباره نوشته شود”. می گیرد قرآن در قرآن نازل شده است. نماز به دنبال قرآن است. اما این شب سرنوشت نماز را تغییر دادیم.

همچنین به یاد می آورد که انسان دارای دو مهلت معلق و کاوش سریعتر زمین است. یا در یک مهلت کوتاه تر و نه خیلی دیر برای تغییر. مدت معلق یا مشروط در اعمال انسان. تأخیر در این مهلت زودتر کار خوبی انجام می دهد و گناه آن را برملا می کند.

وی تأکید کرد: “از طریق نماز و مهلت تعلیق تغییر می کند.” گفتار سرنوشت ایجاد و تغییر می کند. مهلت مطمئناً ، بنابراین پر از زندگی می تواند در احیای نماز شب قدم همراه باشد.

عباسی خراسان را ادامه داده است: الهی نامه ، این است که او می گوید: “خدایا ، داخل شو ، و با سنگینی ، با چراغ پشت سر من ، مرا به همین شب بیا!” از خدا می خواهیم که ما را از زیر بار گناه پاک کند. “خدایا از من بیرون ، من این شب سنگین را می آورم.” رحمت نکنید و آنها باید دست دانش او را پر کنند.

با توجه به این بخش از الهیات می گوید: “اجازه دهید من بی گناه باشم ، و من چیزی جز آه ندارم!” وی افزود: امام صادق عطش (ع) می فرماید: “آه ، اسم من اسامی مجرد است.” آه ، در سراسر جهان و برنده شد. بزرگانی مانند تشنگی امام علی (ع) که آرزو دارند سلاح و شمشیر نماز خود را با هم هماهنگ کنند.

که او گفت که: شبهای امام رضا برای کسانی که دستور تلاوت قرآن را می دهند ، هدایای زیادی از طرف خدا و فرشتگان ، که آرزو ، عشق زیاد ، خاطرات خوبی در دیگر برادران مذهبی و تغذیه است.

سپس گفت: ارباب حوزه علمیه تشریفات ، در آیه قرآن در آسمان هاست تا بتوانیم در یکی از این روزها مراحل را طی کنیم ، به ویژه با استفاده از قدرت شب. ذکر ذکر بهترین دوست دوستی است که دوست دارد و این که آنها باید آیات الهی را به او عشق ببخشند.

وی تأکید کرد: یعنی در قرآن. با این حال ، خداوند پروردگار است ، بگذار زندگی من و مخچه همه کسانی باشند که فدای آن می شوند ، و او مقصر است ، که قرآن راهنمای زندگی ، بدن و روح من و کارهای آنها است ، که در قرآن شرح داده شده است. به آنها نه ذهن ، بدون شک که قرآن مقید به وظیفه عشق به عشق است. پیامبر: “ای امت برای غلبه بر دو مشکل ، عملی عملی دیگران نیست.” کسی که روز را می بیند و قربانی قدرت شب است.

برای حقایق توبه ، تخته دوم بازگشت قلب است

وی به آنها یادآوری کرد که توبه واقعی درآمد قلب است. جهت اعمال ، رفتار و کردار الهی شدن است. “ما باید به موقع عمل کنیم:” رهبر گفته است. شب قدم که شب خوب می شود. که بخاطر مصوبه غیرقابل تغییر یک شب بد نتیجه خوبی خواهد گرفت. اثرات توبه. این دعاها ، خدای نجات ما توبه است و هیچ تأثیری در واقعیت اراده ما ، قلب ما ندارد. ما باید اجتناب کنیم: خود را به خدا بپیوندید ، و این شب را ببینید: و گناه ، با تصمیم.

امتناع عباسی خراسان از پاک کردن ادغام مجدد مضاعف یکی پس از دیگری مرگ ، و در روز جمعه جزم خود قدرت است. در این شب ، و آن را بسیار آشنا بود ذکر لفظی صحبت نشده است. اولین و آخرین دقایق این ماه جمع می شود که خداوند در حال مراقبت از شفاعت است.

در این باره وی شاهد است: و ، اینك ، ما در برابر دیدگاه معلم آیت الله بهاudالدین خود ، میله های دانه ای را بسته بودیم ، یكی آمد و به آنها گفت: می خواهم ، متاسفم. او گفت ، “برو حقیقت را استغفرالله بگو. استاد ما حضرت علامه حسن زاده گفتند استعفا درست خواهد بود. این سخنان کسانی است که گمراه شده اند.

وی تأكید كرد: “این احیای اذكار و این تأثیرات را بر درآمد مردان می گذارد.” مردم قادر به اذكار نیستند ، بعضی از آنها بدون پشیمانی از ذكر و توبه واقعی دارند ، هم درجه ذکر و هم زبان ، که بالاترین است همه.

چیزی که نزد استاد باقی ماند این بود که به ما آموزش دهد تا آنجا که می توانیم خوشه های حوزه را جمع کنیم ؛ گرگ و میش که پایان مراقبت روح است. ما باید مراقب اعمال و رفتار خود باشیم تا به بلوغ و دانش برسیم. رحمت و خشم خدا یا انسان. ما به رحمت الهی خشم الهی پناه می بریم. من نمی ترسم که یک خدا وجود دارد. چون ما رئیس خود نیستیم. “حافظ ، فرض کن جدا از حجاب تو باشد”

بگذارید ما به بسیاری از دنیا و درمان بیماریها ، به ویژه در یک حلقه دعا کنیم ، او یک شب دیگر به این گفت امام صادق و تشنگی (ع) فرمود: “من دعا می کنم که وقتی زبان گناه نمی کند.” من برای هم دعا می کنم تا دعا کنیم.

به طور خلاصه ، او گفت: “من به شما اعتراف می کنم ، تحویل داده شد ، من تسلیت شب ، روز را ارائه می دهم و به شما تبریک می گویم ؛ زیرا این شب است ، روز بیست و سوم شادی شب غده شب نیست احتمال

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا