حوادث

قصاص پدر؟ چرا باید در جوزدگی کیفری قرار بگیریم؟

یک حقوقدان با اشاره به قتل RominS و قتل پدر گفت: “متأسفانه در رادیو ، رسانه ها ، مساجد و مراكزی كه وظیفه دارند ابرقهرمانان اسلامی را تبلیغ كنند ، فرهنگ سازی نیست ، اگر چنین چیزی اتفاق بیفتد ، احساس نمی كنند كه یك نفر شكسته شده است.” . تحمل كردن ، و از طرف كار ، لازم است كه كار مرگ انجام شود ، چه كسي مرگ است.

وی در مصاحبه با تی تی آنلاین ، محمود میرکعلی در رابطه با قتل اشرف و انواع RominS اظهار داشت: “اینها جرایمی هستند که از ابتدا در جرم شناسی انجام می شود و در واقع آنها نوع حرکت یا حرکت مجرمان محسوب می شوند.”

وی گفت: “اگر می خواهید به ریشه موضوع برسید و نتیجه را نتیجه گیری کنید ، یکی از موضوعات اصلی جرم شناسی و علل علمی مسئله خطر جرم است.” “در واقع ، وضعیت خطر به معنای خطر و خطر برای جامعه است.” در نتیجه ، آنها انتظار دارند که جرم داشته باشند.

وی افزود: افرادی که این افتخار را دارند و به عنوان پدر RominS در 50 یا 60 سال تلف می شود این است که یک جرم با اتهام کوچک و سابقه کیفری وجود دارد ، اما به دلیل هیجان و طغیان است. که خطرناکترین جامعه برای یک انسان است ، برای خودشان فکر می کنند و جنایتکار هستند ، زیرا از طرفی ، آنها به واسطه جرم شناسی یک تصادف به حساب می آیند ، این حرکتی یا حرکت بدکاران نیست و دلیل این امر این است که مردی از این کار ویژه انجام می دهد.

میرکعلی گفت: “عاملی که از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، به ویژه اگر تأکید کنید ، ما باید این جامعه را به قتل برسانیم ، در آداب و رسوم اجتماعی است و فرهنگ به یک جامعه تبدیل شده است.” به عنوان مثال ، اگر دختر عشق یا کودکی که قصد ازدواج دارد؛ قصد حسادت دارند ، یا بسیار حساس به نظر می رسند ، اما حتی اگر فرزند انسان وجود ندارد ، این نگاه نیست.

وی گفت: “در فرهنگ و آداب و رسوم ما نه مطابق قوانین و دیدگاه های اسلامی است.” “ما روابط بسیار زیادی با آن مرد داریم ، خداست ، پیامبر و خدمات سؤالاتی درباره همسر یا رابطه مادر با دیگران می پرسند ، یک واقعیت وجود دارد.” پیامبر (صلی الله علیه و آله و سلم) ، پیامبر سابق شخصی را در خانه زندانی می كرد تا رابطه نتواند اشتباه باشد اما متأسفانه آنها این تعصب فرهنگی را دارند كه فراتر از آموزه هایی است كه ما به آن اعتقاد داریم.

وی افزود: متأسفانه در رادیو ، رسانه ها ، مساجد و مراكز ، همانطور كه ​​وظیفه ترویج ابرقهرمانان اسلامی را ندارد ، فرهنگ نیست ، كه اگر چنین اتفاقی بیفتد ، احساس نمی شود كه فرد از وجودش سقوط كرده است و باید در واقع مرتكب مرگ شود. و اینکه عملکرد چنین دوست صمیمی جهان است. “برای او عزادار است ، تصور می شد که به خودش تحمیل شود: بیشتر و دشوارتر است زیرا آنها بسیار دور از اعتماد به فرزند ، کشتن و مرگ و مرگ بودند و در همه شرایط فرهنگی و اجتماعی در منطقه ای در حوزه اجتماعی این اتفاق افتادند.

انتقام پدر؟ زیرا در پرونده های جنایی رابطه نیست؟

این وکیل دادگستری گفت: “اهمیت بسیار مهم دیگر برای ساختار حقوقی ما که دارای نقص های اساسی است.” علی رغم فقهای توافق ، برخی از وکلا تلافی نمی کنند ، و صراحتاً اظهار می دارد که روابط چیزهایی که پدر قصاص نکرده اند. وی گفت: “یکی از شواهد اهل سنت برای توجیه این واقعیت که پدرش همیشه مایل به قطع آن بوده است ، اما چرا این تحقیقات جنایی معضل تاریخچه درستی انجام می دهد تا قضاوت هایی را در مورد اینکه پدرش چه چیزی را می گوید دلیل جدیدی برای انتقام جویی باشد.

آیا پدر شما هنوز و ممکن است با رومینا همدردی نشود

وی گفت: “ما باید در موارد دیگر آن را به ساختار قوانین خود برسانیم.” به عنوان مثال ، ما وظایف را برای داوری قاضی قرار می دهیم ، و قاضی نیز هستند ، و حاکمان ، و فرار از روابط اجتماعی و ماشینکاری مردان ، و به خانه مشاور ما که ارائه می کند شامل جهت خودش است ، ضرری ندارد. در حقیقت ، در پورتوریکو ، آنها ازدواج خواهند کرد ؛ اگر با کرامت پدرش سازگار باشد ، تا خود را توجیه کند ، گرفته نشود ، شما این مرد را می بینید ، و این دیگر در مقابل پای مشتری نیست و ما را به سمت این کارها سوق داده است. من اینطور نیست ، بنابراین شما مشکلی دارید ، شاید ساخته نشده باشد.

وی گفت: “اگر پیش بینی کنیم چنین دستگاهی خانواده های آنها را در موارد فرار از خانه توجیه کند ، کار بسیار مهم انجام خواهد شد.” “مؤثرترین راه پیشگیری از جرم قبل ، یعنی گذار از فکر و عمل.” این اتهامات باید در اینجا توسط ما انجام شود.

در بسیاری موارد ، محققان در مورد احترام قتل ها در دسترس نیستند

وی گفت: “متأسفانه سرگرمی ، آنها همچنین در وقوع جرایم بسیار مؤثر هستند.” “متأسفانه هیچ رویکرد علمی در منطقه وجود ندارد. این ، در بسیاری از موارد قتل های ناموسی در کشور و در دسترس محققان نیست.” به بررسی عزم و اراده دولت ، چنین چیزی وجود ندارد بیایید بیاید که قطب نما سریع بیفتد ، و کیوان قربانیان باشد ، و این در واقع بزرگترین چالش سیاست جنایی ماست ، سیاست جنایی برای ما این است که ادبیات سنتی و کلاسیک و به جای توجه به علت شناسی ، تحمل عذاب شرورها به این معناست که جنایتکار است.

در مورد تأثیر آن بر خلاف پدر یا کشور خلاف واقع نخواهد شد ، وقایع مهم و قتلهای آنها در اطراف خلیلی گفت: “غیر از برنامه جنایی به اسلام ، اگر از یک موضوع جنایی به موضوع نگاه کنیم تا حرکت حرکت کند کشته شد.” به عبارت دیگر فرد مقصر تعیین می کند؛ من فکر می کنم اعدام. با توجه به مباحث فقهی اعدام غیربومی پدر یا پدر اجماع است و نتیجه آن موضوعی نیست که ما به عنوان یک داستان شخصی به آن رسیده ایم از معلمان انتقام بگیریم که با توجیه راه حل قابل اثبات بوده و جوایز آینده را پیش بینی می کنند.

وی افزود: از نظر جرم شناسی نیز من که به نظر می رسد قصاص نمی شود به این موضوع کمک کنیم و باید بتوانیم به سمت راه حل های دیگر برویم. “البته این غیرقانونی است ، من معتقدم که طبق شجاعت جامعه مجازات شدیدی می کند و داریم. مجازات ، یعنی 3 تا 10 سال زندان ، از تعداد سرقت ها كمتر است ، وقتی كه این قتل مرتكب شده است ، این است كه ، نه قتل سنگین ترین جرم است ، و آنچه را كه باید انجام شود.

دور خلیلی همچنین گفت که اگرچه آنها به خودی خود خطرناک نیستند به این معنا که احتمالاً آنها یک مرتکب جرم شوند ، کشته شوند ، اما در هر صورت ، واکنش های جنایی بر روی آنها باید بر همین اساس باشد ، به طوری که حتی راهکارهای غیر جنایی و به ویژه انتقال. . از اندیشه ایجاد چنین عملی نمی توان برآورده شد.

به گزارش تی تی آنلاین ، رومینا پاور اشرف دختری 14 ساله بود که اهل شهر استان لمی سفید سنگانگو استان گیلان است که در خواب به دست پدرش به قتل رسید.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا