ورزش

قهرمانی لرستان در رقابت‌های کشتی آزاد نونهالان کشور

تی تی آنلاین / لرستان لرستان قهرمان مسابقات ملی کشتی آزاد نونهال شد.

مسابقات آزاد مسابقات قهرمانی کشور که از دیروز با حضور 450 مرد در الیگردز آغاز شد ، با حمایت لرستان به پایان رسید.

در پایان این دیدار لرستان الف با 172 امتیاز ، مازندران با 162 امتیاز و تهران با 119 امتیاز اول تا سوم شدند.

همچنین تیم های البرز با 93 امتیاز ، دفاتر تهران 85 امتیاز ، کرمان 60 امتیاز ، خراسان رضوی 51 امتیاز ، همدان 43 امتیاز ، لرستان ب 34 امتیاز 10 و قم با 31 امتیاز به ترتیب در رتبه های دهم این مسابقات در رتبه چهارم قرار گرفتند.

ترتیب هر یک از این مسابقات به شرح زیر است:

38 کیلوگرم: 1- محمد امین ساقی (تهران) 2- سجاد صارمی (لرستان الف) 3- جواد یزدانی (مازندران) و علی ملا عباسی (یزد) 5- امیر پارسا مشیدی (البرز) و امیرحسین توسلی (تهران تقدیم می کند) 7 – امیر محمد عبدالملکی (کردستان) 8- صالح محمدی (کرمان) 9- علیرضا زارعی (همدان) 10- احمد یبلویی (اصفهان)

41 کیلوگرم: 1- محمدحسن شعبانلو (همدان) 2- علیرضا عیسی (تهران) 3- محمدرضا حقیقی (فارس) و رضا گوران (مازندران) 5- آرین مهرعلیزاده (تهران) و ابوالفضل زنگنه (لرستان ب) 7- حمید به رضا رضایی (البرز) 8- علیرضا دشتاله (کرمانشاه) 9- امیرحسین کوهساری (گلستان) 10- علیرضا مال اسد (لرستان الف)

44 کیلوگرم: 1- ابوالفضل کوشکی (لرستان الف) 2- پرهام نعمتی شیذری (البرز) 3- امیر محمد نوازی (خراسان رضوی) و سبحان رمضانی پور (کرمان) 5- هادی اصغری (آذربایجان غربی) و امین کرمی رودی (لرستان ب) 7. امیرحسین علیزاده (خراسان شمالی) 8- مهدی حسن زاده (قم) 9- حسین وفا (زنجان) 10- سیروان کاوسی (مازندران)

48 کیلوگرم: الف- ابوفضل عبدالوند (لرستان الف) 2- ابوالفضل کیارستا (البرز) 3- حسن ترابی (مازندران) و علی بابا (قم) 5- ادریس بوربور (تهران) و امیررضا تیموری راد. غیاث (زنجان) 8- رضا جمالی پاقاله (کرمان) 9- یاسر تاریخی (خراسان رضوی) 10- علیرضا محمدی (کرمانشاه)

52 کیلوگرم: 1- ابوالفضل شمسی پور (تهران) 2- مهدی حسین زاده (مازندران) 3- علی اصغر مرادی (لرستان الف) و علیرضا صالحی (البرز) 5- رضا سلیمانی (لرستان ب) و علی اکبر یوسف پور (کرمان) 7- امیر حسین احمدی (خراسان شمالی) 8- آرمین شیرزاد (کرمانشاه) 9- آرشام وهابیان (گیلان) 10- حسین پوران (خراسان رضوی)

57 کیلوگرم: 1- سینا خلیلی (مازندران) 2- سجاد پیریده (لرستان الف) 3- سبحان نوحه خان (خراسان رضوی) و امیرحسین خیراندیش (تهران) 5- سالار پیمانی (آذربایجان) و علی اصغر تات (هرمزگان) 7- امید حسینی ملک آباد (کرمان) 8- محمد متین اسفندیاری (مرکزی) 9- علی جودکی (لرستان ب) 10- علی اصغر برزوبدوقی (خراسان شمالی)

62 کیلوگرم: 1- محمدمهدی ممیوند (لرستان الف) 2- طه قرابی (البرز) 3- رضا حسن زاده (خراسان رضوی) و رضا افشار (مازندران) 5- امیر محمد جعفری (تهران) سید مهدی گلمیراد آزاد (تهران)- طه معتمدی (همدانی) 8- ارشام عظیمی (کردستان) 9- هادی زمانی (ادزباجان شرقی) 10- عرشیا قاسمی (فارس)

68 کیلوگرم: 1- سید ابوالفضل حسینی (مازندران) 2- شایان ابوالفتحی (لرستان الف) 3- ابوالفضل رضایی (کرمان) و پوریا عباس آبادی (یزد) 5- معین فتوحی (تهران) و ایلیا احمدوند (کرمانشاه) 7. ابوالفضل صفوی ( قزوین 8- سهیل نورالهی (خراسان جنوبی) 9- علیرضا حبیبی (گیلان) 10- آرمین حاجی باقری (اردبیل)

75 کیلوگرم: 1- همایون فیضی (اردبیل) 2- ابوالفضل نعمتی (لرستان الف) 3- مهدی فیروزمند (مازندران) و محمد حسین دلدار (اصفهان) 5- محمد بیگدلی (قم) و علی تیمورپور (آذربایجان شرقی) 7- طاها کرمی 10- محسن سعادت (خراسان) 9- ابوالفضل بیرامی (تهران) 10- محسن سعادت (خراسان شمالی)

85 کیلوگرم: 1- توحید نوری (تهران) 2- ابوالفضل محمدنژاد (تهران) 3- ابوالفضل ملکی (مازندران) و مهدی کاظم پور (گیلان) 5- ارشیا میرزایی (قزوین) و ابوالفضل تهتان (فارس) 7- مهدی علیزاده (خراسان شمالی) 8- حسین موسوی (همدان) 9- حسین منافیان (آذربایجان شرقی) 10- محمدرضا محمدی (اصفهان)

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا