ورزش

قهرمانی پرسپولیس به فوتبال ایران کمک می‌کند

به گزارش شفاف ، اسماعیل حلال در مورد پرسپولیس ، بازی مقابل اولسان کره جنوبی گفت: “ما اجازه نمی دهیم که او در مرحله گروهی مقتدرانه عمل کند و سرانجام ، با تغییراتی که تیم باید به آنها برگرداند” کادر فنی آنقدر خوب کار کرد که زیرا ممکن است در انتهای پایین ارابه ها و دشواری های غلبه بر آن وارد شده باشد.

وی افزود: متأسفانه بازگشت به کار انجام شده به راحتی قابل پیش بینی بود. آل کثیر شش ماه پس از دو کارت که وحید امیری از دست داد و در فینال از دست داد ، محروم شد. وقتی بازیگران ، احسان پهلوان نیز کارت قرمز دریافت کرد و فینال در غیاب سه بازیکن پرسپولیس خود را حفظ می کند. اما بازیکنان: به این دلیل نیست که او در حال بازگشت قدرتمند است و خلیل زاده هم اکنون در این مورد قاطع است. ببینید ، بازیکن به عنوان یک تیم دریافت می کند چهار کلید خوب یا بد را از دست داده است.

وی گفت: “باعث می شود بازیکنان علی البدل در تیم نیز عملکرد خوبی داشته باشند ، اما با تغییر چهار بازیکن تیم ، این کار بسیار سخت می شود.” در فوتبال ، این مورد برای آن مدیر معمول است. تیم کاملاً آماده است و این هیچ مشکلی ندارد. اما در پایان ، وقتی کسی به مشکلات پرسپولیس می رود.

حلال اظهار داشت: “ما امیدواریم که این بازی به بقیه بازیکنان حسود ایران کمک کند اما با قدرت کافی و احساس را افزایش می دهد ، این اتفاق در بازی فراموش شود.” این صدمه می زند. آنچه که پرسپولیس واقعا شاهکار است به فینال لیگ قهرمانان آسیا می آید. اگر یک ورزشکار باشد این به بسیاری از فوتبال ایران کمک خواهد کرد. پرسپولیس دارای مشکلات مدیریتی و ساختاری است ، اما تیم همه مشکلات را فراموش کرده و از قبل رسیده است.

برای این مسابقه پیش بینی 50٪ احتمال بازگشت وجود دارد. ما فینالیست هستیم و نمی توانیم به عنوان قهرمانی برسیم. امیدوارم که این امر کمک کند تا قهرمانی فوتبال ایران اتفاق بیفتد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا