فرهنگ و هنر

قول نماینده شهرری برای پیگیری وضعیت میراثِ آن

مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی در تهران از دیدار با بچه ای از گروهی از مردم شهرری و یکی از اعضای کمیسیون فرهنگی در مجلس شورای اسلامی ، لزوم حفظ حریم خصوصی چشمه علی ، تسریع در روند ایجاد پایگاه دانش و توسعه زیرساخت های مسکونی خبر داد. در این حالت

به گزارش تی تی آنلاین ، از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی در تهران ، برای تسکین به پرهام جانفشان ، اظهار داشت که احیای املاک و مستغلات و شهرت چشمه علی ، مشکلات و موانع خاص این کوه تاریخی حفاظت از موقعیت را به خاطر بسپار که در توصیه های میثاق نامه و. در مورد ضرورت خرید و ایجاد یک منطقه ساختمانی چشمه علی و پایگاه گیاهان در منطقه چشمه علی صحبت کنید. تهران در حال پیگیری و تحقیق است.

با تاکید بر اجرای صحیح سند توسعه گردشگری شهری و حفظ هویت و بناهای تاریخی شهر در منطقه نوشید کوههای شهربانو و سایر موارد مطرح شده در این جلسه ، که مورد بررسی و پیگیری قرار گرفته است ، متقاعد کردن نماینده شهر عمومی است. و اضافه کرد: زیرساخت های توسعه گردشگری گردشگری ، به ویژه در زمینه مراکز اقامت ، گفته می شود کسانی که مربوط به گردشگری شهری در جهانگردی هستند در توسعه میراث فرهنگی اقدام مورد بررسی و پشتیبانی آنها در اداره کل ، گردشگری و صنایع دستی صنایع دستی تهران.

سید علی یزدی خواه – نماینده مجلس شورای اسلامی کمبریج – و در جلسه تأکید کرد که گورهای این شهر میراث ارزشمندی است که متعلق به ایران است و برای حفظ آن به عنوان نماینده مجلس شورای اسلامی ما کشور خود را دنبال می کنیم.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا