اجتماع و خانواده

قیمت بلیط‌ هواپیما ویژه جام جهانی قطر نهایی نشده/ فقط ایران ایر و قطر ایرویز مجوز پرواز گرفته اند

قیمت بلیط هواپیما جام جهانی قطر مشخص نشد/ فقط ایران ایر و قطر ایرلاین مجاز به پرواز هستند.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: در حال حاضر نرخ مصوب و قطعی بلیت هواپیما برای بازی های جام جهانی تکمیل نشده است و تنها خطوط هوایی قطر و ایران ایر این پروازها را انجام می دهند اما در صورتی که خود شرکت هواپیمایی درخواست پرواز به قطر را داشته باشد. . در جام جهانی اجازه بررسی پروتکل های بین المللی را خواهیم داد.

محمد محمدی بخش، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در گفت و گو با خبرنگار مالی خبرگزاری تی تی آنلاین، جزئیات شماره پروازهای قطر تروفی از ایران را تشریح کرد.طبق توافقات انجام شده مقرر شد 72 پرواز رفت و برگشت بین ایران و قطر به صورت هفتگی انجام شود.

IMG-20211211-WA0023

در ادامه محمدی بخش تصریح کرد: در حال حاضر روزانه 72 پرواز شامل 36 پرواز از ایران و 36 پرواز از قطر انجام می شود و در صورت نیاز می توانیم با همکاری دولت قطر این ظرفیت را افزایش دهیم.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در ادامه به مبدا فرودگاه های بین المللی پرداخت و افزود: در حال حاضر امکان استقرار این پروازها از مبدا فرودگاه های بین المللی در استان های هرمزگان، تهران، مشهد، بوشهر، اصفهان، شیراز، خوزستان و سیس وجود دارد. جزیره تا 100 پرواز در روز. 100 پرواز ایران و قطر است.

وی افزود: برای استفاده از فرصت های جام جهانی می تواند گردشگران زیادی را که علاقمند به تماشای جام جهانی در کشورهای مختلف عراق، افغانستان، روسیه و تاجیکستان در ایران هستند، جذب کند.

قطر

محمدی بخش در ادامه افزود: در توافقنامه می توان بدون محدودیت پروازهای باری انجام داد و از آنجایی که این توافقات در جام جهانی به مدت 60 روز پیش بینی شده است، به نظر می رسد پروازهای جام جهانی قطر از اوایل آبان ماه سال جاری آغاز شود.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری درباره مدیریت هزینه ها ادامه داد: برای قیمت تمام شده و بلیت پروازهای دنیا، تصمیم بر این شد که عمده این پروازها ابتدا به CIS و سپس به دوحه، البته مشهد انجام شود. فرودگاه های شیراز، اصفهان، تهران و سیس. همه می توانند پروازهای مستقیم به دوحه داشته باشند، اما سعی می کنند هزینه پروازها را کنترل کنند تا بیشتر مردم ابتدا به CIS که پروازهای داخلی محسوب می شود، بروند و سپس به قطر پرواز کنند.

13990817000495_Test_PhotoN

محمدی بخش در خصوص قیمت بلیت جام جهانی اظهار کرد: در حال حاضر قیمت مصوب نهایی بلیت هواپیمای بازی های جام جهانی وجود ندارد و در حال حاضر فقط خطوط هوایی قطر و ایران ایر می توانند این پروازها را انجام دهند اما در صورت درخواست ایرلاین. قطر جام جهانی را از طریق جام جهانی دارد، ما اجازه خواهیم داشت پروتکل های بین المللی را در نظر بگیریم، اما همه این مسائل در سطح استقبال مردم برای حضور در این رویداد بزرگ ورزشی است.

پایان پیام/

آیا این خبر مفید است؟

در نتیجه 0 حق رای به نفع و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا