اجتماع و خانواده

لزوم قدردانی از ایثار و رشادت‌های کادر درمانی

رئیس کمیسیون نامگذاری شورای شهر تهران از نامگذاری یک خیابان به نام پرستار شهیده نرگس خانعلی در تهران متولد شد.

با توجه به یاهو! محمدجواد ممنون در توصیف نامگذاریهای امروز جلسه علنی امروز شورای شهر تهران گفت: نامگذاری معابر به نام جانبازان جعبه درمان کشور شاید عالی بود که آن را در قدردانی از این عزیزان شد.

او خواندن لیستی از نامگذاریهای این کنفرانس گفت: کادر پزشکی این کشور در شیوع کرونا ویروس نشان داد که از هر گونه ایثار و فداکاری آنها نخواهد بود. جعبه و کشور پزشکان و پرستاران در آن زمان نشان داد که در رابطه با وظیفه به وقف زندگی خود را به پایین و آنها را ترک خواهد کرد. کوچکترین کاری بود که در رابطه با بزرگداشت این عزیزان به نامگذاری معابری به نام آنها.

او در ادامه به ذکر است اسامی پیشنهادی برای خیابان های مد نظرپرداخت و اضافه شدن نام دامنه و جدید الاحداث واقع در محدوده منطقه 20 شهرداری تهران آن است که این نام از سلنا گومز (ع) مزین است.

اعضای شورای شهر تهران با پیشنهاد رئیس کمیسیون فرعی نامگذاری شورای اسلامی شهر تهران به اتفاق آرا به توافق رسیدند.

حق شناس ادامه داد: پیشنهاد دوم خیابان در ادامه از خیابان شهید اختصاص داده شده در محدوده منطقه 20 شهرداری تهران است پیشنهاد نام شهید علی بهرامی مزین خواهد شد. این پیشنهاد نیز به اتفاق آرا پذیرفته شده است.

پادکست بعدی مربوط به خیابان خواهد شمال در محدوده منطقه 2 شهرداری است که به نام شهدا بهداشت برای آن پیشنهاد شد و خیابان خواهد درام در همان منطقه از پیشنهاد نام خواهد مطرح شده که اعضای شورا ارائه به کمیسیون برای بررسی بیشتر در مورد نامگذاری مطرح کردند.

او ادامه داد: این جلسه سومین خیابان در محدوده بلوار ایوانک خواهد شمال در منطقه 2 شهرداری برای پیشنهاد نام حبیب الله دنبال دکتر عروقی مطرح شده است که این پیشنهاد با 9 رای از مجموع 17 عضو حاضر در جلسه به تصویب رسید.

حق شناس ادامه داد: خیابان پنجم در محدوده بلوار ایوانک در منطقه 2 به نام پیشنهاد دکتر مهدی وریجی مطرح شد که با 16 رای موافق به تصویب اعضا رسید. دیگر خیابان در محدوده بلوار ایوانک در منطقه 2 بود که به نام پیشنهاد, پرستار, نرگس خانعلی متولد اول پرستار لاهیجانی مطرح شد با 14 رای موافق به تصویب اعضا رسید. همچنین بلوار آزادگان واقع در منطقه 6 شهرداری برای پیشنهاد نام عباس یمینی شریف نیز به اتفاق آرا به تصویب رسید.

با توجه به یاهو! موارد بعدی پیشنهادات خود را در مناطق رودکی که یکی از پیشنهادات در این باغ ارفق در محدوده خیابان حافظ در منطقه 11 شهرداری تهران که پیشنهاد شد خیابان های من از باغ به نام پیشنهاد ” پنج شنبه, آوریل تغییر نام می یابد که این پیشنهاد نیز با حداکثر آراء مخاطبان پذیرفته شده است.

در پایان این جلسه تغییر نام بلوار شاهد واقع در منطقه 15 به پیشنهاد نام شهیدان سجادیان و کوچه آوریل در محدوده خیابان شهید کلاهدوز واقع در منطقه 3 تهران به نام از پیشنهاد اکبر زنجان پور مطرح شد که هر دو این پیشنهادات با حداکثر آراء نمایندگان در این جلسه به تصویب رسید.

پایان پیام

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا