بین الملل

لوکادیا ضربه بزرگی به تیم زد/ تعویض‌های ساپینتو به نفع پرسپولیس شد

چند بازیکن در زمین راه می رفتند!

یک کارشناس فوتبال کشور گفت: به نظرم پرسپولیس باید شرایط را تغییر دهد و در مورد چند بازیکنی که دویدند و فقط راه رفتند تصمیم جدیدی بگیرد.

بهروز سلطانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا گروه ورزشی، درباره ترا استقلالی های پرسپولیس در دربی 99 اظهار کرد: یکی از کوچک ترین نتایج باشگاه پرسپولیس این است که مدرک دو بازیکن خارجی این تیم در دست آنهاست. . دست ها و بلیط ها هر وقت بخواهند مجاز می شوند و به کشورشان برمی گردند! نمیدونم کجای دنیا همچین آدمی هست که بتونه از خودش بسازه. بازیکن دیگری مریض شد و مدت زیادی روی نیمکت نشست. بدون این دو بازیکن قطعا تیم آسیب می بیند.

وی افزود: پرسپولیس با وجود همه این مشکلات در نیمه اول خیلی خوب کار کرد. از جناح چپ پرسپولیس بازیکنان استقلال پرس می کردند تا یک پاس ساخته شود. اول اینکه معتقدم گل استقلال به پرسپولیس کاملا از دست رفت و درست انجام نشد اما نمی دانم چرا داور آن گل را پذیرفت. در کل پرسپولیس در نیمه اول خیلی تهاجمی بازی کرد. در فصول گذشته دربی بسیار بی روح و بی انگیزه بود اما در این فصل هر دو تیم بسیار خوب بازی کردند و دربی دوست داشتنی بودن را نشان داد.

کارشناس فوتبال کشورمان درباره عملکرد تیم پرسپولیس در نیمه دوم گفت: فکر می کنم گل محمدی توپ های کاشته شده توسط ترابی را دریافت کند، زیرا تمام گل هایی که این بازیکن کاشته بود اشتباه بود. در نیمه دوم نامی از عبدی به میان نیامد و این بازیکن فقط برای حرکت دادن زمین و عدم بازی آمد. اما اگرچه این بازی به تساوی کشیده شد، اما پرسپولیسی ها جنگیدند و در نهایت این بازی را به تساوی کشاندند.

وی گفت: فکر می کنم سرمربی استقلال اشتباه بزرگی کرد، با کشیدن روزبه چشمی به پرسپولیس کمک کرد. کار پرسپولیس با ظاهر شدن بازیکنی که در تیم ملی حضور داشت و در جام جهانی گل زده بود راحت شد و همانطور که دیدید پرسپولیسی ها با سر گل می زدند. البته حسینی در این بازی تهاجمی بود و در گل دوم پرسپولیس خیلی بد از روی دروازه بیرون آمد و صد در صد اشتباه کرد.

سلطانی با انتقاد از عملکرد بازیکنان خارجی پرسپولیس گفت: فوگا باید تکلیف خود را با بازیکنان خارجی روشن کند. بازیکنان میزبان بسیار تهاجمی بازی کردند، حتی اگر برخی از آنها در زمین نبودند و به نظر می رسید که فقط وارد می شوند! استقلال زمانی که گل دوم خود را مقابل پرسپولیس به ثمر رساند عقب نشینی کرد تا نتیجه را حفظ کند. اما اشتباه کردند قطعا اگر شیخ دیاباتس و لوکادیا در آنجا حضور داشتند، پیروزی پرسپولیس تمام می شد. این بازی برای ما حیاتی بود و 6 امتیاز بود. این دو بازیکن آسیب بزرگی به تیم زدند. به نظر من پرسپولیس باید کارها را بالا ببرد و در مورد چند بازیکنی که دویدند و فقط راه رفتند تصمیم جدیدی بگیرد. تعویض ساپینتی نیز کمک کرد، اما همیشه این اتفاق نمی افتد.

پایان پیام/

دکمه بازگشت به بالا