بین الملل

لیبی فردا از جدول زمانی خروج مزدوران خارجی پرده برداری می‌کند

دولت لیبی روز سه شنبه سیاست ملی خود را اعلام کرد که تصمیم دارد فردا ، 2 کنفرانس را در برلین برگزار کند ، که همچنین شامل تعیین یک جدول زمانی برای خروج نیروهای خارجی است.

نجلا المنقوش وزیر امور خارجه لیبی در بیانیه ای گفت ، تی تی آنلاین شواهد نشان دهنده اسپوتنیک است ، “نجلا المنقوش” وزیر امور خارجه لیبی گفت: “طی سه ماه گذشته ، ما در حال آماده سازی طرح ملی لیبی ، برنامه پایداری لیبی هستیم.

وی افزود: “اینها با حمایت مردم جهان برای کارهای ثبات این کشیده شده دست او هدایت می شوند.
گرفتن

منقوش الأكد بر ثبات این طرح تأكید كرد ، به گواهی لیبی ، و در نظر گرفتن جدول زمانی برای عقب نشینی نیروهای خارجی و اتحاد ارتش ملی و حل مشكلات امنیتی و اقتصادی.

علت تأثیر کنفرانس آشتی برای بررسی پیش نویس و تصویب شده توسط نقشه راه دستیابی به کنفرانس برلین ، که در 19 ژانویه ، 2020 برگزار شد.

این کنفرانس در سطح وزیران خارجه برگزار می شود و توسط آنتونیو گوترش دبیرکل از طریق ویدئو کنفرانس درمان می شود.

و دستورات عدم لمس فضای داخلی لیبی ، ایتالیا و لیبی را صادر کرد

از طرف دیگر ، در دانه های منفرد مقامات امپراتوری روم ، اما به او هشدار داده اند كه در امور داخلی لیبی به ایتالیا دخالت نكند ، آنها برای برگزاری “مجمع ملی ضمنی” از امور خارج می شوند.

به گزارش خبرگزاری آناتولی: شورای ریاست جمهوری لیبیایی که در ایتالیا محکوم شد ، تلاش کرد تا “مجمع ملی روم تاکیتوس” با دولت لیبی مشورت کند و از مقامات خواست تا در امور داخلی لیبی دخالت نکنند.

طرح ریاست جمهوری بر برج های لیبی در المنفره روم ، پیامی را به نجله المنقوش ، وزیر امور خارجه ارسال کرد.

در این پیام که دعوت به وزارت امور خارجه ایتالیا از لیبی و هوا خشک تر به هیئت و درخواست ایتالیا برای شرکت در “انجمن ملی Cicero” و ادعا کرد که وزارت امور خارجه لیبی دعوت نامه بدون مشورت با شورای ریاست جمهوری و جنوب هیئت را بپرسید. فازان) در منطقه به ایتالیا.

به گفته وی ، و اقدام در ایتالیا به المنفاس را لغو “انجمن ملی سیسرو” را محکوم کرد.

در مورد امور داخلی دادرسان رومی ، رئیس دانه های لیبی لیبی شورای ریاست جمهوری بار دیگر تأکید کرد که آنها باید در آن شرکت کنند و به اصول قدرت شاهنشاهی احترام بگذارند.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا