عمومی

لیست صادرکنندگان متخلف ارزی باید شفاف‌سازی شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

مطابق با Amand مربوطه کیوان کاشفی در جلسه روز پنج شنبه کمیسیون تجارت اتاق بازرگانی کرمانشاه: “سالهاست که عمده مشکلات حوزه صادرات در انتهای زیرساخت های آنها و دلسرد کردن قانون است اما متأسفانه امروز مشکلات ارزی ممکن است آنها را فراموش نکند. ما باید حل کنیم و وضعیت خوبی داریم.

رئیس از اتاق بازرگانی کرمانشاه اضافه کرد: “سالهاست که در این زمینه از فعالان این صادرات و دشمنان داخلی ستایش می شود ، که امروز به نظر می رسد ارز را خارج می کنند.”

وی خاطرنشان کرد: دیروز مهلت تسویه ارز صادراتی 1997 و 1998 و صادرکنندگان روز به روز ، در صورت عدم بازگشت ارز صادراتی دیگر چهره بانک مرکزی قانون و مرجع قضایی نیست.

کاشفی خاطرنشان کرد: این لیست معرفی نشده است که در مرحله آزمایشی صادرکنندگان است ووی گفت: “متأسفانه مشخص شده است که لیست زیاد نیست که استان باید ارز خانه را برگرداند ، مشخص نیست.”

این مقام مسوول اظهار داشت: “مبلغ 27 میلیارد دلار و ارز خارجی که کشور را پس نداده است نیاز به شفاف سازی و پس از اعلامیه دارد و می تواند به لیستی از افراد منتهی شود که اتاق بازرگانی با شرور موافق نیست و با کسانی که به دنبال سوءاستفاده هستند برخورد می شود.” او انجام می داد ، در آن.

وی گفت: “بانک مرکزی در صورت ادامه به همین روش ، بطور مداوم و بدون شک برنامه صادرات کشور را 50٪ کاهش می دهد.”

از رأس اتاق بازرگانی کرمانشاه اظهار داشت: فاصله چشمگیری از صادرکنندگان غیرمستقیم و مستقیم ، افزایش بیکاری و کاهش ورود ارز به کشور مشکلات واردات و صادرات سایرین که در پی آن خواهد بود و بانک مرکزی برای فشار بر کشور است.

و وی تصریح کرد: اگر در صورت بازگشت بازده درآمدهای صادراتی بخش اول بانک مرکزی ادامه یابد ، بدون شک در نیمه دوم سال مشکلات جدی به وجود خواهد آمد.

در بخش دوم سخنان خود ، مشکلات خدماتی کاشفی را که می خواهند به دلیل شیوع این بیماری و کشاورز مرزهای خود را از بیماری انسداد قلب و عروق قلب اختصاص دهند و گفت ، البته بازگشایی این مرز 2 روز در هفته است. سومار حمل صادرات بسیار دشوار است و باید پایان حد روز تجدید نظر شود.

عضو هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران ، ساماندهی منطقه ویژه اقتصادی قصر شیرین را ممکن است در توسعه اقتصادی استان مؤثر دانست و گفت: “متأسفانه این پروژه خوب نیست که در هیئت مدیره قرار بگیرد ، گفت: از مدیریت استان کنار گذاشته شده است.”

در کشور حتی به عنوان مشکلات و طولانی شدن برنامه ریزی جامع آهنگ Parviz Bazaar و گفت: “این طرح همچنین یکی از مواردی است که می توان برای افزایش صادرات این حد به 700 تا 800 خودرو در روز فکر کرد.”

كاشفی افزود: همچنین این اصطلاح سومار طی کردن این مسیر کوتاه در عراق است و هزینه ترجمه در مقایسه با آهنگ آهسته تر پرویز محدودیتی برای محدود کردن دسترسی است سومار این مورد نیز باید به او توجه زیادی شود ، اما در سالهای اخیر حدود 60 کیلومتر اصطلاحات معایب این کار است ، دیگر از اهمیت ویژه ای برخوردار نیست و باید این سطح را هم تراز کرد ، به طوری که با این حال به وجود آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا