ورزش

لیورپول برنده جنگ با داور ویدیویی

آفتابنیوز؛

نظرات شب من پیروزی قهرمان فصل گذشته جنجال لیورپول را می بینم ، داور صدمه بسیار بزرگی می زند که آنها بسیار مشهور شدند. در این بازی ، اولین انتخاب ضربه پنالتی جنجالی علیه گزارش مشکوک لیورپول است. پل اسکندر در سیزدهمین گل اول جنرال به دورترین نقطه تبدیل شده است.

نوجوانان مسابقه چهار دقیقه به نیمه اول باقی مانده اند. صبح اسپرینگر اما با ضربه سر سدی دروازه بان مانع از رفتن توپ به بغل روبرتو فیرمینو شد تا گل تساوی را به ثمر برساند.

در نیمه دوم وقت شصت و یکم ، صعود امپراطور محمد گل دوم را در پرش ارتفاع به ثمر رساند ، اما داور دوباره این گل را به دلیل آفساید می بیند. کسینگر که حملات خود را افزایش داده است ، سدی در دقیقه 65 گل پیروزی را به ثمر رساند ، پس از آن اوایل صبح روسی را در دست داشت و در جنگل ، ضربه سر زیبا ، دیه گو و دایر را به دست آورد. در پایان یک پیروزی بزرگ ، تا پایان خدمت ما می توان به این هدف دست یافت. در این بازی ، او به عنوان بهترین بازیکن در زمینه Sadie در صبح انتخاب شد.

در سایر بازی های روز شنبه ، دیدار یوونتوس به پایان رسید و در یک باران شدید به تساوی بدون گل رسید. در این بازی اعتقاد بر این است که لمپارد ، مدیر چلسی ، پنالتی واضح را به سود تیمش نادیده می گیرد. وستهام و منچسترسیتی به تساوی رسیدند و در یک طرف کریستال پالاس و فولام دو امتیاز کسب کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا