عمومی

ماجراهای زنوزی در هفت پرده

هفت باشگاه فوتبال ایران در تلاشند تا موضوع برخی موضوعات کم جمعیت را بررسی کنند. امید این است که این اقدام بین تردید و تردید انجام شود ، تا به شکلی در مورد تغییر روند فوتبال ایران از مالکیت دولت مشکوک شود.

به گزارش تی تی آنلاین در روزنامه اقتصاد جهانی وی نوشت: “دو سال پیش ، زمانی که مالکیت باشگاه تولید تراکتور با تهویه مطبوع (که اکنون به تراکتور تغییر نام یافته است) را به فرمانده محمد رضا Zanozi Motlagh آورد. انتقال شخص در هر دو تیم فوتبال گروهی الگویی بود که قبلاً تلاش کرده بود. پیاده سازی شده توسط پرسپولیس ، استقلال ، اکنون گفته می شود که “شانس” این نیست؟ Zenozi ، البته در تصاحب تراکتورهای باشگاه و در عین حال بسیاری از تراکتورهای دفاعی در بین طرفداران بسیار محبوب است ، اما مطمئنا تجربه این دو سال پر از ابهام بود. این نکته را امتحان کنید که یک باشگاه خاص فوتبال ، پرونده ایران را به هفت موضوع کاهش دهد ، که امید بین فعالیت تردید مشکوک به تغییر روند فوتبال ایران از مالکیت دولت باشد.

اولین؛ اولین باشگاه اقتصادی-ورزشی

طبق یک قانون نانوشته در ایران ، کلوپ های ورزشی معمولاً با پیشوند نام انتقاد وی و مسخره کردن ناهنجاری از آنچه نتیجه این هر مربع تجربه می کند ، “فرهنگ” دارند. تراکتور زنوزی به این باشگاه منتقل شد و به اولین تیم ایران تبدیل شد که علاوه بر دو اصطلاح فرهنگ عمومی و ورزشی از پیشوند “اقتصادی” استفاده کرد. به این ترتیب ، قرار بود پروژه های بزرگ تولید درآمد در پسر-تبریزی را شروع کنند ، حداقل در دو سال گذشته ، این اتفاق نیفتاده است. اولی مانند یک همایش با هر نظم و تراکتور بود که برای آماده کردن خود برای پروردگار زنوزی چشمه هایی که مشترک هستند و در عین حال او نخواهد بود ، ضروری است ، اما درآمد آن در فارسی Eu sem آشکار است. و قبل از هر کس دیگری از طرف خود و میثاق “در اولین قدم ، برای اینکه تراکتور را در شرکت های اقتصادی نچرخانم و مدت متوسط ​​آن را بنویسیم ، من کالاهای باشگاه را طرفداران خواهم کرد ، با سهام تغییر”. ؛ اما این کار به صورت کتبی انجام نمی شود یا شکست خورده است ، پول توانایی Traktor و صاحب باشگاه را دارد. از آنجا که ناراحت است ، تا کنون خواستار لغو چاه در مسابقات لیگ برتر ، به ویژه به دلایل “ایمنی” شد. به جای دو سال ، با شک و تردید روبرو شد و ادعا در جای استراحت است. بسیاری از افراد بر این باورند که کسانی که محاسبه هزینه تراکتور و بر روی انگشت شست دست خود ، صاحب باشگاه را معلوم می کنند ، زیرا این چیزی بیشتر از آنهاست.

دومین؛ تغییر هوا

یکی از اصلی ترین سؤالات نوسانات قدرت در اختیار داشتن مدیریتی بیشتر توطئه ها. به عنوان مثال ، مدیر باشگاه پرسپولیس ، استقلال هر شش ماه یک بار تغییر می کند و به دلیل انتقاد از وزارت الکل فوتبال دلایل خروج را صادر می کند. بنابراین انتظار داشته باشید که کمتر از هر سبکی Zenozi که در دو سال گذشته از زمان دریاچه Recipe Tabriz استفاده می شود ، باشد زیرا کامل است. به تازگی ، رضا مهاجری تنها 10 روز پس از امضای ماشین پیمانکاری به باشگاه مانده ، به طوری که سرمربی در حال ساخت و تعمیر گلگهر سیرجان است. این تغییر از سرمربی چهارم در یک فصل در یکی از دو تیم زنوزی است. دیگر تغییر در پایتخت تراکتور سه بار امسال به عنوان یک سال برای تیم محبوب تبریزی سه برابر بیشتر. آنها قطعاً نمی توانند تنها باشند. ما در هر دو تغییر مدیریتی چندین باشگاه داشته ایم. برجسته شدن نیاز زنوزی هوشنگ نصیرزاده علی خاتیر برای مدت کوتاهی برای ایستادن در کنار هم. همه چیزهایی که چنین تولدی برای هدف اقتصادی آن است ، اداره حق مالکیت ، آنها آن را با مثال ضررهای زیادی بستند؟ حتی یک توسعه دهنده عرب که یک تیم بزرگ اروپایی نیست ، مدیران و مربیان را تغییر می دهد ، برای اولین بار.

سوم؛ قول آنها

بعد از تعداد انگشت شماری از بازیکنان زنوزی به تراکتورسازی قول می دهند و اکنون از 700 روز طول می کشد ، چون اکثر چین. و یقین در ساخت استادیوم برای یک باشگاه جدید و منحصر به فرد به سطح آخرین تعمیرات اساسی اشاره نکرده است ، اما اکنون آنها یک علامت را با کلمه وعده وی می بینند. پسر صاحب تبریزی بود و صحبت در مورد حضور ستاره های خارجی دردهای زیادی دارد اما این کار انجام نشد. به طور کلی ، خواندن اول دوباره زنوزی قول داده است و نشان نمی دهد که آنها تصویری دقیق از مشکل عملیاتی کار در دست دارند.

چهارم؛ شما اغلب وعده می دهید

حسین هدایت در مقابل فولاد آزین خطای بزرگی مرتکب شد و فکر کرد که نقاشی بازیکنان مشهور در اتوبوس است و آنها سخت آسیا ، ایران و مدافع آسیا را می گیرند. دو سال گذشته ما کمی بیشتر از منتقدین او را دیدیم تا به تکرار همان نزدیک شوند. بزرگترین پروژه ملی زنوزی سه بار ، امضای دو هزار و شش بود. بنابراین ، احسان حاجوسفی و اشکان دژاگه مسعود شجاعی به تیم و گزارش های تبریزی بر اساس دلار در حال حاضر پیوستند ، اکنون ، دو سال بعد ، معلوم می شود که این خریدها نه تنها پیروزی را تضمین می کند. تراکتور نه تنها در سهمیه آسیا در یک سال گذشته و امسال هم این یک مشکل است به همان اندازه که خوب است بلکه قبل از دوران زنوزی ، این تیم ، بیشتر به نظر می رسد که مردم عادی و حتی بعد از آن موارد در آستانه کسب توپ ، تعداد دفعات هم هستند .

پنجمین؛ افراد ناموفق ضبط می کنند

دانش تخصصی در این زمینه را می طلبد ، هم در مدیریت املاک فلیکس ، هم به آن و در حضور این حوزه تعلق دارد. این بخش دیگری از داستان عملکرد است که در آن مالک تراکتور و ماشین مبهم است. در طی این دو سال ، حتی Zenozi با امضای قرارداد خود ، مدیرانی را منصوب کرد که در بسیاری از بازیکنان خارجی قرار دارد ، که بسیاری از آنها به معنای واقعی کلمه این باشگاه داغ هستند. از شکست این باشگاه در استوک آنتونی بازیکن غیرمجاز و بی دین بودن ممکن است بازیکن مصدوم غیر قابل احتمالی برای محاکمه کنستانتین باشد ، همانطور که در تبریز سفید 800 میلیون در ازای تست پزشکی برای دادن باشگاه تراکتورسازی. در این دوره ، با همکاری Traktor و سایر خارجی های نامطلوب و برنارد لی ، مارک فورستر ، جان توشاک و مصطفی دنیزلی تجربه شدند. کسی که نمی خواهد در هر زمان به بیرون برود مگر اینکه شما نیاز داشته باشید از یک سلطنتی پول را به خارج از یکی ببرید. بزرگی فنی یک باشگاه به قدری عالی بود که اخیراً برخی از شکست ها زنوزی است ، اظهار داشت که قوانین با این روش ها Traktor که پنج نفر هستند در بازار بین المللی تبانی می کنند.

ششمین؛ و فقط 4 امتیاز 6 بازی

جدا از مسائل مدیریتی بیشتر در این زمینه متأسفانه ، سیاستهای کوتاه مدت و میان مدت ، شاهد اشتباهات محاسباتی بسیاری توسط مالک تراکتور بوده ایم. به عنوان مثال ، اگرچه در زمان های قدیمی ، ایران به لیگ برتر اعزام نشده بود ، و نه تمرینات و برابر با استفاده ، مانند بسیاری از مناطق دیگر دنیا ، و او به دنبال بازی Zenozi در رانندگی آنها بود و آنها یک لحظه را کنار می گذارند ، تا زمانی که من آنها را مصرف نکردم. روز به روز و با تهدیدات ، توسط این نامه ، به سه مورد اول ، اما تا آنجا که به نقطه شروع بازی اول می رسید. دو باشگاه تراکتورسازی و ماشین سازی یا برنامه ریزی ظرفیت رانندگی. برنامه برای این برنامه غیر حرفه ای در حال حاضر گسترده. او تنها از 6 بازی اتومبیل تراکتور 4 امتیاز کسب کرد که ما در لیگ برتر پس از بازگشایی مجدد هستیم.

روز هفتم: بحث برانگیز در نحوه بازی

زنوزی که صاحب باشگاه فولاد گسترشی در مقابل تراکتور است و آنها هرگز تسلیم نمی شوند ، این تیم با سهمیه ، دو سال در لیگ برتر است. این ریشه در چیزهای رشد دستگاه و ساختمان دارد ، بیش از Donec eget انجام شده است ، اما در واقعیت هیچ فرقی نمی کند. بین دو قسمت یک دارنده یکسان نامشخص و بسیار غیر حرفه ای است. وقتی دو تیم با هم روبرو هستند ، 28 (د) را به شماره هفت لیگ برتر آسیا تصور کنید و ماشین تراکتور از دعوا های سقوط اجتناب می کند. بدیهی است که این بازی عدم اطمینان زیادی دارد ، واضح است که یک نیت صحیح مدیریت است.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا