اجتماع و خانواده

ماجرای بیمه های چند روزه معلمان مدارس غیردولتی/تکلیف حق الزحمه تعطیلات و میانگین دریافتی معلمان

مدیرکل ، این مدارس دولتی نیستند که مشکلات وزارت آموزش و پرورش در مورد بیمه معلمان و بیمه چند روزه اظهار داشت و گفت: دریافت بخشی از مدرسه هزینه بیمه و سازمان های بیشتر کارکنان دولت برای یک و یکی از موارد هستند ، پس از مشورت با تدریس خود تحقیقات معلمان مدارس ، سازمانهای دولتی هر از گاهی ما را دنبال نمی کنند ، و علاوه بر این مراکز سازمان.

سعید صالح تی تی آنلاین در گفتگویی؛

وی افزود: در بودجه ، 99 مبلغ پرداختی بیمه برای منابع است که هنوز تخصیص داده نشده است. به این ترتیب بودجه بودجه تخصیص هر هفته دنبال نمی شود و پیگیری های دائمی برای بودجه سال آینده انجام می شود. برای سال آینده ، این شرکت دارای نهادهای لازم برای تصمیم گیری است ، زیرا غیر دولتی است.

مدیرکل مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش ، همانطور که تأسیس صندوق توسعه مدارس غیر دولتی ایجاد شده است ، سفری است که پس از تصویب این قانون در سال 1995 آغاز شده است ، و او امیدوار است که این صندوق بتواند خدمات لازم را به کارمندان غیر دولتی و مدارس نیز ارائه دهد. در مورد مشکلات بیمه معلمان و بیمه های چند روزه توضیح داد که قانون از طریق تأسیس دائمی مدارس ، مصوب 1995 ، برای تعیین معلمان فعال و نه مدارس دولتی در نظر گرفته شده است و مشمول مقررات قانون کار است.

صالح ادامه داد: “ما مسئولیت مراقبت از بیمه برای پرداخت حقوق را داریم”. والدین و معلمان می توانند از طریق یک سیستم به اشتراک گذاری که پردازش می شود ، شکایت کنند. مسئله این است که کشور ما در آستانه مواجه شدن با این چالش است که تعداد جوانان تحصیل کرده ای که در زمینه دین فرصت شغلی ندارند ، بنابراین ، من تعداد متقاضیان آموزش این مدارس را افزایش دادم.

و توجه داشته باشید که این امر به دلیل دشوار بودن وضعیت تأمین جویندگان کار در کار افراد متقاضی ناشی از افزایش مدارس است و همچنین کار به راحتی به هوشیاری استاندار منجر می شود. اگر لحظه ای داشته باشند ، برای نظارت بر برنامه ای که داریم عالی است.

مدیرکل مدارس وزارت آموزش و پرورش و مرکز دولت پاسخی برای این سوال نیست که آیا تعطیل عمومی است یا حقوق معلمان باید تعطیلات غیرمنتظره پرداخت شود. وی گفت: معلم کلاس بنیانگذاران قرارداد کار با اقدامات سازمانی خاص و تعهداتی که نقش را بر عهده دارند باید انجام شود.

صالح ادامه داد: بر این اساس هزینه باید نوروز پرداخت شود. او قرارداد را به مدت 9 ماه با یک معلم تمام وقت ، که شامل و صنوات عید است ، امضا نکرد.
برخی استانداردهای جدیدی را در تابستان تجویز می کنند و معمولاً پیش بینی می کنند که یک بنیانگذار یا 12 ماه از شروع قرارداد بسته شده است.

مدیرکل مدارس و سازمانهای دولتی بیشتر مراکز وزارت آموزش و پرورش گفت که میانگین حقوق پزشکان انتصاب در دولت “با همان حقوق مصوب قانون کار و می تواند در سالهای توافق بالاتر باشد.” امسال یک ساعت حداقل 15000 تومان. ما نیز فقط در معلمان عالی ، در شهرها از چهره های رشته ها خارش داریم و در بعضی موارد آنها باید این مواردی باشند که دریافت کرده ایم.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا