اجتماع و خانواده

مبارزه با سرقت و استرداد اموال مالباختگان ازبرنامه های اولویت دار ناجا

معاون فرماندهی نیروی انتظامی گفت: سرقت و مبارزه با املاک درآمدی با برنامه های اولویت قربانیان نیروی پلیس است.

به گزارش تی تی آنلاین ، سردار رضا قاص در جلسه ستاد ضد سرقت مرکزی با تأکید بر رهبر اصلی دستور جنگ ، بازگشت چیزی است که افت می کند ، نوشته شده است ، همه ما سربازان قدرت عالی نیروهای مسلح ، برده ها و دلیل و مردم هستیم و آنها را انجام می دهند. تلاش برای جلب رضایت مردم با شما ، رحمت ، و نه او مردم را رها می کند.

وی افزود: سرقت و مبارزه با املاک درآمدی قربانیان در اولویت قرار داشت ، نیروی انتظامی و نظم در همه زمینه ها به طور جدی از مقام معظم رهبری پیروی می کنند.

ستوان نیروی انتظامی بر لزوم استفاده از سیستم های هوشمند برای کشف سرقت ها و بازگرداندن املاک به قربانیان تأکید کرد و گفت: ممکن است ضعف های قانونی در مبارزه با سرقت ، سارقانی که دزدیده اند ، دوباره به آنتی اکسیدان های دوتایی برطرف شوند.

پیشنهادات ارائه شده از روند مبارزه با سرقت و گفت: “سارقین و با جدیت پیگیری شناسایی و درک مطلب. کف علاوه بر اقدامات پیشگیرانه ، این زمینه باید اجرا شود و راهکارهای عملیاتی”.

رضایی اضافه کرد: سارقان بلافاصله پس از دستگیری حساب های بانکی و اصناف که فروشندگان لوازم خانگی را ملزم به ثبت نام و حفظ جزئیات خوب خریداران و فروخته شده می کنند ، و مراجعه به برخی از این واحدها راه حل هایی است.

ستوان اضافه شده به نیروی پلیس ، به منظور حفظ نظمی که در آن مکان مناسبی در دستگاه قضایی به سرقت رفته اند ، ضروری است (ماده 147). از طرف دیگر ، به سرقت رفته ، و كسی كه من صحبت كردم ، آنها در بین بزرگ فضای مجازی كه در بالاترین فرکانس (بازار فروش در اوقات فراغت خود) شناسایی می كردند ، تملك داشتند ، برای ارتقاء تحصیل اصلی كاتولیك بر روی یكدیگر ، باید در نظر گرفته شوند.

به گزارش وب سایت خبری پلیس ، در بخش پایانی سخنان خود اظهار داشت: “ما باید برای ایجاد فرهنگ در بین شهروندان تلاش کنیم تا بتوانیم املاک ارزشمند آن را ثبت و نگهداری کنیم و در عین حال ظرفیت های اجتماعی و رسانه ای را در روند مبارزه با سرقت و ارتقاء قرار دهیم.” از آگاهی عمومی بهره مند شوید.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا