اجتماع و خانواده

مترو میزبان آموزش های شهروندی در حوزه مدیریت پسماند شد

به منظور توسعه فرهنگ شهروندان در مدیریت پسماند، تفاهم نامه فرهنگی بین سازمان پسماند تهران و شهرداری تهران و جامعه بهره برداری مترو حومه منعقد شد.

به گزارش تی تی آنلاین، مهدی شایسته اصل، مدیرعامل گروه بهره برداری مترو حومه تهران در مراسمی به یاد ماندنی، امروز چهارشنبه ۲۴ آذرماه در گروه بهره برداری مترو تهران، گفت: ۶۳ درصد از شهروندان تهرانی و حتی پایتخت ها نگران هستند. از مترو عبور کنید و این ناوگان با تردد روزانه بیش از 1.2 میلیون نفر بهترین مکان برای اجرای برنامه های فرهنگی در حوزه مدیریت شهری است.

وی افزود: ناوگان مترو تهران می تواند محلی برای توسعه آموزش و پرورش شهر باشد و با ذکر پیوند یک سازمان وسیع و یک جامعه متشکل مترو، سعی داریم آموزش های شهروندی زیادی در این زمینه به صورت زیرزمینی ایجاد کنیم. شهر.”

شایسته ادامه داد: در صنف مترو شاهد حضور در همه اقشار جامعه با همه علایق هستیم و این قابلیت برای اجرای برنامه های کشاورزی بسیار خوب است و می توان از این قابلیت برای شناخت شهر نیز استفاده کرد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه هشدار داد: فرهنگ راهداری، پروژه ها و مدل های جدید برای نوآوری استفاده می شود و در تلاش هستیم تا سیستم مدیریت ناوگان جدید برای شرکت بهره برداری مترو تهران ایجاد کنیم.

وی با اشاره به تشکیل گروه آموزشی کارخانه و فرهنگی در این خصوص گفت: با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی جامعه کارگری مترو در حال برگزاری کارگاه هایی برای ورود به حوزه آموزش دولتی در شهر زیرزمینی هستیم. “

مدیرعامل گروه بهره برداری و حومه متروی تهران گفت: این بررسی با حمایت شهردار تهران و اعضای شورای اسلامی شهر تهران انجام می شود و با امکانات ویژه مترو تهران در حال تلاش برای ایجاد فرصت برای سایر مسائل عمومی هستیم، خب. ”

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: یکی از مشکلات پیش روی اراضی بایر کلان شهر تهران، عدم تفکیک زباله و زباله های خانگی از مبدا است که همواره مورد تایید مدیران شهری بوده اما اجرایی نشده است. قابل قبول هستند.”
محمدمهدی عزیزی با اثبات اینکه جلسات بیشتری در این خصوص برگزار شده و شهروندان در این بخش تصمیم به سرمایه گذاری در کشاورزی گرفته اند، افزود: مقرر شد گروه فرهنگ و فرهنگ سازمان مدیریت پسماند تهران در طول مترو تهران تشکیل شود. کشاورزی بسازد

وی ادامه می دهد: تنها هشت درصد مشوق های فاضلاب هستند، خانه های باقی مانده را حذف و استفاده می کنند که ما برای اطمینان از اینکه شروع به ارائه این مهارت و آموزش به دولت در زمینه مدیریت پسماند کرده ایم، ایجاد کرده ایم. شهروندان از طریق ایستگاه های مترو».

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران خاطرنشان می کند: وجود زباله های خانگی و شیرابه چهره شهر را آلوده کرده است و در نظر داریم با این کار چهره فرهنگی شهر را از آلودگی حذف کنیم.

بر اساس گزارشات رسمی کارگروه مترو تهران و حومه، نقیب معاون اجتماعی جامعه کارگری مترو تهران و حومه و کیخا معاون امور اجتماعی و فرهنگی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران به تشریح برنامه ها پرداختند. .
در پایان سال، تفاهم نامه آموزشی یکساله توسط شایسته مدیرعامل جامعه بهره برداری مترو حومه تهران و عزیزی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران امضا شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا