اجتماع و خانواده

مجسمه‌های ایرانشهر سرقت نشده‌اند/ درباره مرمت آثار پارک هنرمندان اطلاع رسانی شده بود

معاون وزیر فرهنگ و هنرهای شهری در سازمان زیباسازی شهر تهران از سرقت مجسمه های موجود در پارک منزل هنرمندان گفت و گفت: “داده های ماه آینده ، 27 مجسمه در فضای بازسازی برای هرگونه آسیب ناشی از فصل و نصب نامناسب. “بودن.

به گزارش تی تی آنلاین ، شاپور دیواسالار گفت: “در این مجموعه 27 مجسمه وجود دارد که برای ساخت آنها نصب شده و در هر عصری نصب شده و براساس دستورات مختلفی از صنعتگران ساخته شده است.” ؛ بنابراین موضوع خود ، بلکه زمان نصب تا آنجا که سایر کارهای برخی از سنگها در زیر بتن است.

وی با اشاره به اخبار منتشر شده در رسانه ها مبنی بر یکی از سرقت ها به همین دلیل آنها در پارک نجاری تصادف کردند ، گفت: متأسفانه برخی از اطلاعات با هدف جذب بهترین راه ایجاد جو است. به زبان ساده ، این پاسخ برای پاسخگویی به درب رسانه ها به کاوشگر ، منتشر شده در قبل از چهره آن گفته شده است ، اما به نظر می رسد که من نباید در وسط حاکمان باشم ، و پادشاه از پارک خواست ، در هنرمندان خانه فکر این رویداد.

معاون وزیر فرهنگ و هنرهای شهری در سازمان زیباسازی شهر تهران ادامه داد و با جستجوی ساده یک مکان ، سازمان زیباسازی نمی تواند به راحتی پیامی را که مرمت این مجموعه از قبل آغاز شده است ببیند ، یا حداقل صحبت با مقامات هنرمند “خانه قبل از این پیام صادر شده است. متأسفانه ، این دیدگاه باعث می شود که روزی فرا برسد که وی برای راه اندازی کسب و کار بیش از حد تحت فشار قرار داشته باشد.

به دلایل کارهای مرمت این مجموعه ، دیواسالار یکی از مشکلات اصلی این مجموعه فرم ها را بیان کرد ، زیرا این آثار در فضایی داخل چمنزار و باغ نصب شده اند. به دلیل قرار گرفتن در معرض ، اغلب دچار زنگ زدگی و پوسیدگی آبیاری باغ می شود ، و علاوه بر این ، محل کار و اقامت نیز وجود خواهد داشت. به عنوان مثال ، مجسمه زن نیلبک “توسط ایرج محمدی ، که از درختان بلند تا جلوی تماشاخانه ایرانشهر قابل مشاهده نبود ، و برای ایجاد” مجسمه عشق “ساخته شیخ الحکما به همان ترتیب برداشته شد. مجسمه ها به سرقت رفته اند

معاون وزیر فرهنگ و هنر در سازمان زیباسازی شهر تهران اظهار داشت: مسئله دیگری که در این پروژه ایجاد شده ، پی ریزی کلیه مجسمه هایی است که پس از استقرار پایه ها از بتن اکسپوز ساخته می شوند. “

Divasalar درباره چگونگی عملکرد این مجموعه پشتیبانی هوا توضیح می دهد: “همانطور که می دانید ، چیزی در مورد کار در ایرانشهر برنجی است و همه آنها در این گردهمایی در داخل منگنه شاسی پایه کار می کنند و در نهایت در معرض کلاس اول خاص قرار می گیرد.” باید برای سرقت تاسیس شود تا مبادا بدبخت باشید.

وی افزود: “با توجه به آثار مردی كه در سالهای گذشته به ماداد سرقت كرده است زیرا جایگزین استفاده از استاد فایبرگلاس در شأن رفتار غیر هنرمندان و آثار آنها ، كار گذشته و این اراده نخواهد شد.” برای بازسازی و بازسازی برنز ریخته گری خریداری شده توسط وی مورد نیاز است. خانم فاطمه امدادیان از همان سرنوشت با او روبرو شد ، من رحم خواهم کرد ، نه بعد از اینکه الوار در مکان مناسبی قرار گرفت و شهر باید در پارک احداث شود. لازم به ذکر است که پانل های فایبرگلاس برداشته شده اکنون در عرض چند دقیقه به دفتر خانه معمار تحویل داده می شوند.

معاون وزیر فرهنگ و هنر در سازمان زیباسازی شهر تهران اعلام کرد که در آثار موجود در این مجموعه هیچ تحرکی وجود ندارد و آثاری که زنگ می زنند و مشکلاتی را به وجود می آورند که مطمئن باشند شانس پناهجویان بوده در این مجموعه جابجا شده و دوباره نقل مکان شده اند ، اما آثار هنرمندان مانند اکثریت حکیمی ، استاد ، که سنگ ، چوب ، اشرافی از کار یا کار دو خواهر و برادر است ، کسانی که قصد دارند به من بروند ، آنها را می شکنند ، و جابجا نمی شوند. تنها اثر از مجموعه شکل هندسی شهاب الدین شجاع حذف شده است که بیش از ده سال با شکوه اسلامی است و عدم رعایت آن هیچ ارتباطی با ترمیم راه ندارد.

بر اساس گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران ، دیوسالار تأکید کرد: تلاش ما این است که با شناسایی پایه ها و ترمیم آسیب دیدگان ، از ایرانشهر که یک مجموعه فرهنگی و تفریحی بسیار مهم است فاصله نشان دهیم از نو. “در سطح شهر مطلوب شهروندان است تا فضای بیشتری در دسترس داشته باشند.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا