حوادث

مجلس انقلابی به دنبال حذف ⁧‫سربازی اجباری

معاون کمیسیون کمیسیون پارلمان مجلس را نمی توان در نظر گرفت که هیچ سربازی برای پر کردن خلا 25 هیچ نظامی واقعی به 25000 میلیارد تومان نیاز نخواهد داشت و برای دستیابی به آنچه شورا در تلاش است از آن خارج شود صحبت کرد.

به گزارش تی تی آنلاین ، خود حجت الاسلام حسن شجاعی در صفحه توییتر خود نوشت: “از بین بردن بالینی ممکن نیست که باید به شدت مقاومت کرد و جلسات از اصول قانون اساسی 71 ، 76 ، 84 ، 86 … پیروی می کنند و محقق می شود.

امنیت کشور ، و پیوند بین مرگ و بی درنگ اغراق آمیز بود یک روز ، کاهش خدمت سربازی ضربه ای است به امنیت کاذب ، و علیه آن سیستم مزایای آنها است. اگر این نبود صد هزار زندانی امنیتی از زمین ناپدید شدند.

او به سرعت اداره می کند ، هیچ نظامی کاملاً با متخصصان نظامی وجود ندارد که فقط حق اظهار نظر داشته باشند.

آنچه از نظر منطق و مطالبه سربازان پرداخت نمی شود این است که چه مقدار لازم است که خلا demand واقعی پول او را از تقاضای او پر کنیم و مردم را به امتناع از خدمت اجباری یا تأمین هزینه های حذف عادت دهیم. شورا ، و قدرت دادن. طبق برخی تخمین ها ، 25000 میلیارد تومان مورد نیاز است که رقم بزرگی است.

البته نوعی اجبار در مکان های آموزش نظامی و در زمان جنگ که نتیجه گیری آن منطقی است. “در شرایط عادی ، خدمات داوطلبانه می تواند نیازهای امنیت نظامی در کشور را برآورده کند.”

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا