اجتماع و خانواده

مجلس برای رسیدن به امنیت غذایی سنگ تمام گذاشته است

تی تی آنلاین/ کرمان رئیس مجلس نمایندگان کرمان گفت: مجلس در معاهده امنیت غذایی سنگ تمام گذاشته تا به اینجا برسد.

شهباز حسن پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر در کنگره شورای اسلامی در مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید سازمان جهاد کشاورزی شمال استان کرمان گفت: مراسم جهادی متعاقب آن برگزار شد.

و افزود: هیچ یک از ما بی گناه نیستیم و هرکسی می تواند گمراه شود. معمار سعیدی مسائل سیاسی را در نظر نگرفت و از همه امکانات و توانایی های خود استفاده کرد.

حسن پور با اشاره به اهمیت نیروی انسانی گفت: سرمایه اصلی هر کشور نیروی انسانی آن کشور است و در صورت وجود نیروی انسانی مابقی در اختیار مردم قرار می گیرد.

وی با نگاهی به ناامیدی در جامعه گفت: متأسفانه همه ما سعی می کنیم ناامیدی و ناامیدی را در جامعه خود گسترش دهیم و ارزش های خود را نمی بینیم. ما باید دست به دست هم دهیم تا از همه امکاناتمان استفاده کنیم.

رئیس مجلس نمایندگان کرمان با اشاره به سنگ بنای مجلس در معاهده امنیت غذایی گفت: در این مرحله یازدهمین تولیدکننده بزرگ ترین کالاهای کشاورزی در جهان هستیم و اگر بتوانیم دست به دست هم دهیم هشتمین تولیدکننده محصولات کشاورزی هستیم. باید ترویج شود.»

حسن پور با بیان اینکه ۲۵ درصد تولید ناخالص داخلی کشور مربوط به استان کرمان است، گفت: این آمار به ۳۵ درصد رسیده است.

رئیس جدید انتصابی جهاد کشاورزی شمال استان کرمان گفت: تصمیمی برای مشورت با دکتر خیراندیس نداریم و برای این سمت انتخاب شده ایم. سازمان جهاد کشاورزی پرسنلی بسیار ماهر، توانمند، فعال و با تجربه است که باید با همکاری یکدیگر مشکلات غذایی انسان را حل کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا