بین الملل

مدودف: بایدن احمق است – تی تی آنلاین

به گزارش تی تی آنلاین به نقل از راشاتودی، معاون رئیس شورای امنیت روسیه از رئیس جمهور آمریکا به دلیل اشتباهات فاحش وی انتقاد کرد.

«دیمیتری مدودف» معاون رئیس شورای امنیت روسیه روز دوشنبه در ارتباط با اشتباه اخیر «جو بایدن» رئیس جمهور آمریکا که اوکراین را با افغانستان و عراق اشتباه گرفته بود، گفت این اشتباهات از وضعیت روحی بد او حکایت دارد.

به گزارش خبرگزاری آنلاین بایدن اخیراً در مصاحبه‌ای گفت: ما تا زمانی که «اسامه بن لادن» را به دست آوردیم دنبالش رفتیم، اما نباید به اوکراین می‌رفتیم. او سپس گفته خود را تصحیح کرد و گفت منظورش عراق و افغانستان بوده است. اشتباهات لفظی بایدن موضوعی تکراری برای رئیس جمهور ۸۱ ساله تبدیل شده است.

معاون شورای امنیت روسیه اخیراً هم در واکنش به سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا که خود را با «فرانکلین روزولت» رئیس جمهور سابق آمریکا مقایسه کرده بود، بایدن را مایه ننگ آمریکا خواند.

310310

نشر بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای آموزشی و تحصیلی جهانی. با توانایی درک عمیق از چالش‌ها و موفقیت‌های آموزش و تحصیل در جهان، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای آموزشی، تحولات در آموزش و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی منحصر به فرد، به شما دیدی جامع از تحولات آموزشی و تحصیلی جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا