استان ها

مراسم تحلیف شورای شهر محمدیه و ناحیه شهری مهرگان برگزار شد

به گزارش خبرگزاری تی تی آنلاین از قزوین ؛ مراسم سوگند خوردن اعضای شورای اسلامی محمدیه مهرگان ششمین انتخابات در نشستی که روز چهارشنبه در مقر شورای شهر برگزار شد.

مراسم تحلیف اعضای جدید پادگان ، در حالی که ، با این مجمع ، که استان البرز نیز از فرمانده تا آنها است ، که ماهومت نصیرا فرماندار شهرستان ، و تولیدکنندگان دخانیات سیاست های اسلامی و بر شهرهای وی قبل از فرماندار شهر و موارد قانون و در استان البرز داده شده بود.

پس از مراسم سوگند و اولین جلسه شورای مرزهای اسلامی ششم ، به ریاست دبیر ارشد شمس الله غلامی ، جوانترین عضو شورای مهدی روشن.

(12) 121

امپراتور محمد نصیرا ، استاندار البرز هنگام تسلیت ایام سوگواری شهدا ، گفت: “بر اساس برخی قوانین در شهر و البرز انتخاب می شود و اجازه نمی دهد به مردم رأی آسیب برساند.”

و گفت: البرز آن منابع ، چون در شهرهای استان می درخشد ، شهر دارای انواع مختلفی است نگین درخشانی باید در اداره کالاها جهت گیری داشته باشد و کالا برای همه افراد خدمتگزار قابل دسترسی باشد.

نصیرا به من هشدار داد: محمدیه ادامه خبر خوب است ، در مورد شورا ، شهرهای استان ، شهر ، کار باید انجام شود ؛ و ما امیدواریم که اکثر مردم بتوانند از توسعه این شهر.

And he that was over the city, Alborz and he added the place by their counsel and the State, and what is the course of things, and deed and to avoid an attempt to create the conditions for Mohammadiyeh and Mehrgan, which is better, than در شرایط فعلی.

همچنین جذب مهمترین عنصر رقابت در شهرهای نصیرا نیز باید در نظر گرفته شود و در توسعه و ساخت و ساز اعضای جدید شورای شهر مورد تأکید قرار گیرد ، در این مناسبت می توانیم از آن برای شادی استفاده کنیم. این قانون و توسعه

1234

در این مراسم ، ششمین عضو محافظ شورا و محمدیه مهرگان انتخاب شدند و علی حبیبی با 7 رای به عنوان رئیس شورا انتخاب شد.

همچنین ، معاون رئیس جمهور جولیان روشن که توسط ژنرال محمد روشن انتخاب شد ، با 7 رأی به 7 رای حسن فرخ و نه به عنوان کاتبان با 7 رأی در شورای اول شورای ششم رای داد.

122

شمس الله غلامی به عنوان نماینده شورای اسلامی محمدیه 4 رای به شورای شهر البرز برگزید.

از شورای ششم نمونه های دولتی محمدیه مهرگان برای تجدید ایمان شهدای شهدا پس از افتتاح محل دفن افتخار نامعلوم است.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا