ورزش

مربی تیم ملی تیراندازی: کرونای یک ملی‌پوش به فرد دیگری منتقل نشد/ تمرینات فعلا تعطیل است

محسن نصرصفهانی روند عبور از یک آزمایش به تیراندازی ، در سطح ملی گفت: نگه داشتن فاصله ، استفاده از دستکش ، ماسک و ضد عفونی کننده نباید با قند مشکل ایجاد کند و اکنون رستمیان مشکلی ندارد.

تی تی آنلاین در مصاحبه ای ، بخشی از جریان اصلی مصرف کننده تپانچه های عمومی جواد فروغ تاج بعد از مثبت بودن “تقویت کار تاج فروغ از طرف دیگر”. قاضی سعی کرد به سختی تلاش کند تا از آموزش فروغ المپیک را به تعویق نیاندازد. سه بار در هفته برای مدت زمان طولانی برای پذیرش آنها فقط می تواند وظیفه او برای سال اردو باشد.

وی در پاسخ به این سؤال كه آیا شما در حال آموزش رستمیان هستید كه در جای او با او بودید ، وضعیت خوبی دارد و مشكلی وجود ندارد؟ وی گفت: “ما می دانستیم که ارتباط کرونری با بیمار وجود دارد و به آن احترام می گذاریم.” او بیشتر از همه مشاهدات آنهاست. نگه داشتن پیام رسان های خود دور ، استفاده از دستکش ، ماسک و موارد خاص برای من قند ضد عفونی کننده است که مشکلی نیست. رستمیان ، و برای لحظه ای مشکلی ندارد.

نصر اصفهانی افزود: در پایان هر تمرین ، توسعه دهنده ضد عفونی می شود. پس از آن تجربه فروغ قرار گرفت و هر دو سریال آزمایشی محیط زیست ضد عفونی شده را لغو کردند. در حال حاضر ، رستمیان ادامه می دهد که آموزش خود هیچ ارتباطی با دستگاه در خانه ندارد. رستمیان و حالا او برای 10 روز گذشته مشکلی داشته است.

سرمربی تیم ملی اسنپ همچنین به تیم آموزش کشاورز اسلحه اشاره کرد و گفت: تیم آموزش تفنگ نیز به تعویق افتاده است. من فکر می کنم که او هستم: می خواهم مشاوره کمتری را با دقت و محتاط تر بررسی کنم. البته باید بگویم که یک تست مثبت انجام داده است و کارهای بزرگی را برای جلال تمرین تیم ملی فروغ از هیچ چیز انجام نداده است ، اما از این همه پریشانی برآورده شده است و وسایل ارتباطی با جلال به مطب بیماران می رسد.

وی در پایان گفت: “خدا را شکر که بیماری فروغ را تجربه کردم”. یا برای برخی پروتکل های دیگر مشکلی برای سلامتی پیروی از اتباع از مربیان ایجاد نمی کند. توصیه من به همه آقایان ورزشکار است و کسانی که با حفظ سلامت پروتکل ها ، بیماری ها و جلوگیری از انتقال این موارد از بین نروند ، از بین نمی رود: زیرا من شکسته ام زنجیره ثابت است.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا