اجتماع و خانواده

مردم دشتستان از وضعیت آب شاکی هستند

تی تی آنلاین / بوشهر مردم در این شهر ، در وضعیت چیزهایی هستند که باید بیشتر از دشتستان مجلس شورای اسلامی ، خارج از آب و آب آشامیدنی در کشاورزی باشد ؛ در این شهر مردم نامیده می شوند ، و او گفت: مردم از آب در همه جهات و دشتستان شما ، از وضعیت شکایت دارید.

ابراهیم رضایی در جلسه مدیر منطقه ای آب بوشهر ، که برای بررسی وضعیت آب دشتستان برگزار شد دشتستان با توجه به چالش های بسیاری در این زمینه ، مشکلات فوق العاده جدی در مورد آب آشامیدنی و کشاورزی است.

وی گفت ، این امر ضروری نیست که تأیید شود ، قول های دادگستری استان و آبهای ملی استخر پول برای پروژه های دشتستان ، او گفت ، بزرگترین از بزرگترین اهمیت و یکی از سدترین پروژه هایی در دشتستان دالاکر شهر استان بوشهر وجود دارد و بیمار از نظر روحی کمال آن است ، اما به دلیل کمبود بودجه قبلاً در مسیر ذکر شده است.

یکی از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: علاوه بر تلاش ها و پیگیری های انجام شده طی سال گذشته از ابتدای سال جاری ، آنها با پشتکار و سختگیری تأمین اعتبار سد دالاکر را دنبال نمی کنند.

وی تأکید کرد: اعتبار اسنادی به رئیس و معاون وزیر صنعت و سد دالاکر همچنان تأمین شود.

یک نماینده دشتستان ادامه داد و از پارلمانی صحبت کرد ، وزیر نیرو ، معاون رئیس جمهور ، رئیس نظم و ترقی معاونین خود ، معاون سپاه و معاون وزیر صنعت و غیره فکر کنید آنها قول پیگیری داده اند.

رضا تلاش قابل قبول دولت برای شرکت آب منطقه ای بوشهر را متذکر شد و خاطرنشان کرد: “به دلیل وسعت پروژه و این برای مردم بسیار مهم است و من اغلب از وزیر نیرو خواسته ام که بودجه لازم را تأمین کند ، وزیر نیرو قول داد اما این کار را کردند. “

وی گفت: “ما برای به اشتراک گذاشتن برخی از افراد ساخته شده ایم.” “انتظار می رود که ما بتوانیم نیاز عملی و جدی تری به دولت کارآمد استان برای ایجاد آسیب دیدگی دالاکر مشاهده کنیم ، اما آنها قادر نیستند و یا نمی خواهند در صورت آسیب رساندن به مردم آسیب ببینند.”

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا