حوادث

مرزهای چهارگانه ایران و عراق کاملا بسته است

ایران ، عراق و مرز بین خوب اکنون گزارش های آنها را با یکدیگر مرتبط می دانند و سفیر ناجا گفت: “عاشقان امام حسین (ع) و بیگانگان تشنگی ندارند (ع) و اگر نه به مرزهای عراق برای پذیرش ارتباطات آماده شده”.

به گزارش تی تی آنلاین ، سردار رضا غاس در پایان سفر ، او امروز بعد از ظهر به استان خوزستان رفت و احساس مرز شلمچه را داشت که با محافظان صحبت می کرد.

در حاشیه این بازدید ، سفیر ناجا با بیان اینکه مرزبانان راه رزمندگان دفاع مقدس را ادامه می دهند ، افزود: “دفاع شبح در مرزبانان حضور دارد و مرزها را با وقار و اقتدار کنترل می کند و در حال حاضر در بهترین شرایط امنیتی در مرز است. موآب. “ما می رویم.

در مورد دلایل مرز بین خوب و عراق ، رضا ایران اظهار داشت: “ما در عراق هستیم و دلایل خوبی برای آن داریم و ساکنان مرزبانی با مرزبانان همکاری می کنند.”

وی تأکید کرد: طبق اعلامیه عراق ، مرزهای این کشور به همایش اربعین بسته شده است تا از بیگانگان و عاشقان در اباعبدالله الحسین عطش (ع) درخواست شود ، بنابراین مصوبات همکاری لازم از تاج ستاد مبارزه با فساد اداری برای حضور در پایان. “

فرار از چهار گوشه کاملاً بسته است و هیچ ترافیکی وجود ندارد و سفیر ناجا: “تأکید بر ایمنی مردم ، به ویژه اتصالات ، برای ما بسیار مهم است.”

وی گفت: “علاوه بر این ، عراق آمادگی پذیرش ارتباطات و استفاده از آنها را ندارد” و افزود که این ارتباط بین ایران اسلامی و کربلا بوده است ، اما این یک افتخار است و همچنین کسانی که برای جلوگیری از نگه داشتن جمعیت زیاد ساخته شده اند.

با آموزش استان خوزستان ، اراذل و اوباش محلی و سفیر ناجا اعلام كردند كه “همكاران گزارش می كنند كه نگرانی بیشتر برای پیروی از مبارزه با اوباش مسلح قاچاقچیانی كه می خواهند مزاحمت ایجاد كنند”. به دولت ، اما واقعاً این كمك خواهد كرد.

بر اساس اخبار پلیس این وب سایت ، به هموطنان خود می گوید که دستمزد آنها را نگیرند ، رضا سایبری را بگیرند ، اما برخی اخبار رسمی و اخبار رسمی یک پیام رسان را به آژانس های ملی و رسانه ای هشدار داد.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا