اجتماع و خانواده

مرگ هزاران ماهی این بار در عسلویه/ بی‌توجهی محیط زیست به تلف شدن آبزیان خلیج فارس

طبق شفاف ، یک دریا ، و متشکل از عناصر طبیعت دارای ارزش زیادی است ، که انسان از طریق کوه ها به دست می آورد ، و جنگل ها ، گاهی اوقات ، توسط مردان ارزشمند است ، خشونت عناصر این موارد ، باز ، و در نهایت تخریب. اول ، این یک دلیل برای تخریب آلودگی محیط زیست است که آن را از طریق دریاهای آبهای دریا رانده است ، این است که در پایان به آلودگی در دریا ، در عرض چند دقیقه ، و تخریب آنها ، مایل به تمام حقیقت آب و دریا را به مرگ برسانید.

این بیش از یک هفته پس از اعلام سواحل خلیج فارس ، به ویژه در ساحل عسلویه ، مرگ هزاران نفر و ماهیان بود. در عکس ها و فیلم های منتشر شده از موجودات آب ، ماهی های نمایش ها را در سکوت کسانی که به دلایل مختلف در مرگ هزاران نفر از بین رفته اند نشان می دهد.

اواسط مرگ 18000 پرنده مهاجر و این به سواحل خلیج فارس رسیده است که مرگ هزاران حیوان آبزی برای او ماهی است ، و بلایی که یک غم و اندوه تکراری برای مردان اتفاق افتاده است ، به عنوان یک فرصت طلبی. با این حال ، این موضوع با عکس ها و فیلم های او توسط مردم در فضای مجازی منتشر شده است ، این موضوع اصلی شده است ، گونه های ماهی همه گونه های ارزشمند ماهی تن را از دست می دهند

مرگ هزار مرد خلیج فارس در اثر استفاده از ماهیان / آبزیان مرگ مرگ پرندگان است ، ماهی مهاجران به پایان رسید ، هزاران مایل به

امپراطور محمد رضا محبوب فر و کارشناسان محیط زیست در مصاحبه با خبرنگار مطبوعات Young Pointsوی گفت: متأسفانه در روزهای اخیر شاهد مرگ صد گونه از صنعت ماهیان كشور (عسلویه) بوده و علت مرگ این ماهیان تخلیه فاضلاب از یك كارخانه پتروشیمی در آلودگی آب و محیط زیست است.

و او گفت ، “با توجه به امواج موجود در دریا ، و آن طرف ساحل ، و او را بیش از بسیاری از این گونه ها آورد ، مانند مرگ پرندگان در میانکاله ، که هنوز علت دقیق مرگ نیست. از این ماهی ها ، و اطلاعات باید باشد گزارش شده است که آنها با بیش از حد مخالف هستند.

وی با اشاره به عواملی که باعث آلودگی دریا نمی شود ، گفت: “در این میان مهمترین عامل توسعه دریا و تلخی ، پالایشگاه ها و مراکز پتروشیمی است.”

محبوب فر اظهار داشت و سازمان شیلات بارها نسبت به این موضوع اعتراض کرده است ، اما آخرین سازمان سازمان وزارت صنعت و وزارتخانه در مورد انجمن تجارت صحبت کرده اند ، و این واحد اعتراضات و شیلات شناخته شده نیستند.

در همان زمان ، برای نشان دادن اینکه حقیقت در این مسئله دلیل اصلی است ، به منظور اضافه شدن آنها و افسران عسلویه بوشهر ، و سکوت در مورد این حادثه در استان ها ، که منجر به تخریب می شود از قریب الوقوع بود سکوت یک دهه پیش

اما کارشناسان محیط زیست گفتند: “مطابق اصل 50 قانون اساسی و ماده 13 قانون مدیریت پسماند ، مواد زائد باعث ترس و وحشت می شوند ، محیط زیست ممنوع است و چنین کارهایی جرم محسوب می شود و متخلفان باید بدون رسیدگی حل شوند”

و او گفت: “طبق نظر سازمان یا تحقیقات انجام شده توسط افراد ، ماهیگیری ، ماهی ، زباله و به این دلیل که صنعت درمان خدمات سواحل از دست دادن عسلویه است بگویم ، گستره وسیعی از گسترش نفرت دارد که او نزدیک است ، روز سواحل این موارد است. “

محبوب فر با بیان اینکه آسیبی به حراج فروش ماهی نمی رساند ، گفت: اینگونه کارها را می کند تا اطلاعات کمیسیون را فراهم کند تا برای آن توسعه دهنده صاف و فشار اقدام کند.

مرگ هزار مرد خلیج فارس در اثر استفاده از ماهیان / آبزیان مرگ مرگ پرندگان است ، ماهی مهاجران به پایان رسید ، هزاران مایل به

و بهزاد حیدری ، معاون گروه شیلات و بنادر ماهیگیری انگلستان بوشهر در نتیجه ، وی گفت: در حال حاضر ، نمونه برداری از ماهی تلف شد و برای تعیین علت دقیق مراکز توسعه دهنده و سایر عوامل این مورد انجام شد.

وی گفت: “به دلیل پراکندگی مرگ و میر ماهی در ساحل و در عسلویه ، ناخلا طاهه مقدار ماهی را که تغییر نمی کند به طور دقیق تخمین می زند.”

حیدری در بالا گفته شد ، و حضور در پیشرفت و گسترش پتروشیمی از این مراکز باید منجر به مرگ و انقراض ماهیان و سایر درآمدهای آبزیان از همه چیزهایی شود که همیشه به این امر اعتراض داشته اند.

بخش شیلات و بندر ماهیگیری در بوشهر ، اداره کل شیلات ، گفت ، اگرچه اداره کل در مورد مسئله آلودگی عملکردی و صنعتی در استان بوشهر هشدار داده است ، اما آنها م wereثر نبوده و اقدامات پیشگیرانه در این زمینه انجام می شود ، و مرگ و میر آبزیان در ساحل. این منطقه جنوبی ترین استان است.

او برهنه گفت: از مسئولان ارشد استان بوشهر انتظار می رود که چنین مواردی را در زمینه اقدامات م toثر برای حل اولامكورپر علوم و ثروت ، كه به این ترتیب مصرف نمی شوند ، انجام دهند ، شما در عمومی و به فرزندان آنها.

فقط در دریای خزر ، خلیج چاله ها بسیاری از صنایع ، کارخانه ها ، پالایشگاه ها و غیره اکوسیستم دریایی ریخته شده در آب بسیار خطرناک و راه حل های تولید برای کاهش دریای گرم است. و سایر نهادهای مربوطه توجه جدی به کارهای این سازمان دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا