حوادث

مساله‌ای مهم درباره درگذشت آزاده نامداری

انتشار پیام در حال انتقال و این همیشه یکی از چالش برانگیزترین دروازه ها در سمت راست پنجره فرصت جدید است. از اواسط نبرد درست است و دیگری با توجه به هر یک از محدودیت های محدود برخی از رسانه ها ، ناخواسته یا عمدا بعد از آن ، جامعه مخفی در نظر گرفته می شود.

با توجه به تی تی آنلاین ، همانطور که به نظر می رسد ، یک شخص مبدل لباس مبدل شده است ، به قصد مرگ ، و به پیام رسان ، کاملا مغایر با ماهیت واسطه ای است که مأموریت ها باید در آن باز شود ، پس از آن یک عقب نشینی کرد. با این حال ، برخی از کارشناسان معتقدند که آگاهی از رسانه های اجتماعی ، و انتشار اخبار در مورد مرگ ، به ویژه هنگامی که به یک حادثه منجر شود که می تواند باعث تحریک ناخودآگاه شود.

با این حال ، توضیح علت مرگ در مورد کارشناسان یکی از موضوعات اصلی در آن سال ها است ، بسیاری به دام افتاده اند. به نظر نمی رسد یک نمونه اخیر از قدرت بخشی از مرکز در خبر مرگ در آزاده نامداری باشد. این می تواند ، مجری تلویزیون برای اجداد آنها باشد که به دلیل برخی فاصله ها ، آنها هستند. کمی بعد ، مجری تلویزیون این خبر از اعلانی که به اجدادشان داده شده بود ، به نظر می رسد که از بهار آن برای رسانه های خاصی هیچ اشاره ای به آنها نکرد و نامداری را با اطمینان خودکشی کرد و به او گفتند که او داشته است؟

حال ، علیرغم اینکه توضیح داده می شود که نهادهای عمومی در این زمینه قابل بررسی هستند و در مورد این موضوع توضیحی نداده اند ، این سال مطرح می شود که اگر علت مرگ ناشی از مرگ تأیید شود ، در وسط مرگ حرفه ای و اخلاقی؟ و اگر چنین پیامی برای حفظ حریم خصوصی به عموم نمونه ای از دخالت مردان نیست؟

سید مهدی حسن زاده ، روانپزشک ، همکارانش و برای کشتن من ، این میانه خبر مرگ کسانی است که قبلاً به آنها اشاره کردم و شبکه های اجتماعی در مجموعه های چاپ شده. نمی توان اجتناب کرد. س. طبق مطالعات و تحقیقات انجام شده توسط سازمان بهداشت جهانی در مورد مرگ ، که منجر به مرگ می شود ، حداقل 100 نفر در اطراف آن (بازماندگان مرگ) درگیر هستند ، و در بسیاری از موارد نمی توان خیلی کم انجام داد هزینه. “این امر مانع از آن شده است كه یكی از بهترین راه ها برای ارائه كیفیت اطلاعات از طریق رسانه ها و برنامه های آموزشی باشد.”

از طرف دیگر ، اکبرعلی ، قاضی زاده ، روزنامه نگار باتجربه و رشته های ارتباط با پزشک ، حریم خصوصی افراد را رعایت نمی کند ، زیرا این امر برای دولت مرکزی بسیار مهم است.

این روزنامه نگار گفت: “هیچ پنهانی نیست كه رسانه ها به طور كلی و به ویژه در رسانه های داخلی باید به حریم خصوصی مردم احترام بگذارند”. “نگرانی های خصوصی خود را به نوعی حفظ کنید.”

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا