بین الملل

مشاهده کوسه در فاصله ۲۰ سانتی‌متری با «تراموای زیردریایی»

سجاد خاکی در حاشیه نمایشگاه عصر امید دانشگاه آزاد در مصلای مصلای اسلامی تهران با حضور فناور و ایده «تراموا زیردریایی» در این مراسم در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری آنا گفت: این ایده هنوز تولید نشده است، آن را دریافت کنید تا محصول را به 15 میلیارد حجم سرمایه تبدیل کنید، به خصوص در مکان هایی مانند جزایر مرجانی.

وی افزود: در دبی رستورانی در کنار صخره مرجانی مصنوعی در حال ساخت است که هزینه زیادی می طلبد و افرادی که به رستوران آکواریومی مراجعه می کنند باید هزینه زیادی را بپردازند و هزینه تامین اکسیژن را پرداخت کنند.آب آکواریوم. “

طراح و مخترع دوره زیردریایی که با حمایت مرکز توسعه فناوری سازمانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام در رویداد عصر امید شرکت کرده بود، توضیح داد که ما در ایران سه شیلات بزرگ (انزلی، اصفهان) داریم. و کیش) و دریا ندارد.کسی که آکواریوم را ساخته باید اکسیژن آکواریوم را به آکواریوم بدهد و کمپرسور هوا غذا و گرما و سرمای ماهی را تامین کند. ; زیرا در این شرایط اختلاف دما بسیار زیاد است.

خاکی گفت: در فضای «تراموا زیردریایی» باید آن را به رستوران تبدیل کنیم و می‌توانیم هم کابین‌ها و هم رستوران مردم را کشف کنیم.

این طراح و مخترع به جاذبه گردشگری «تراموای زیردریایی» ادامه می‌دهد: «اگر این هدف را در CIS توسعه دهیم، قطعاً تعداد مسافران CIS افزایش می‌یابد؛ خطوط هوایی، هتل‌ها، تاکسی‌ها، سوپرمارکت‌ها حمایت می‌شوند و این صنعت درآمدزایی خواهد کرد. ” .

تراموا می تواند مسدود شود

پژوهشگر دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلا گفت: با تراموا زیردریایی به زیر دریا رفت و آمد می کنید و همچنین امکان عکس برداری در داخل رودخانه وجود دارد و حتی می توانید حیوانات دریایی را جذب کنید. توزیع غذا برای شما “من میدهم.

طراح و مخترع «دوره زیردریایی» که با حمایت مرکز توسعه سازمان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام در نوید فناوری نوین مشترک است، تصریح کرد: سالمندان یا معلولان جسمی نمی توانند این کار را انجام دهند. اما در ایده ما، یک کاربر ویلچر به راحتی در اتوبوس به تماشای ترافیک 20 سانتی متری پشت شیشه نشسته است.


بیشتر بخوانید:

تولید کفش های خورشیدی و طبی جهت پیشگیری از زخم پای دیابتی

ماندگاری گوجه فرنگی را بدون استفاده از یخچال افزایش می دهد

ایجاد یک پلت فرم بومی، امن و انعطاف پذیر برای تجزیه و تحلیل علمی


خاکی افزود: زیردریایی موش از پلی کربنات ساخته شده و بهترین شفافیت و ضایعات را دارد که می تواند تحمل کند.

این بازپرس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام در پاسخ به این سوال که آیا دیوار زیردریایی در برابر حوادث ایمن است؟ وی گفت: در صورت ساخت این محصول در برابر هر گونه خطری ایمن بوده و شیشه شکسته نمی شود و در صورت وجود نیاز به مشاوره در خصوص آن داریم و مردم در اسرع وقت بدون ترس از محل خارج می شوند. که به آنها در مکانیزه شدن کمک می کند.

طراح و مخترع رویداد «زیردریایی» عصر امید با حضور مرکز رشد سازمان فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام گفت: تراموا زیردریایی «Visit» ارزان است و بازدیدکنندگان برای سنین مختلف محدودیتی ندارند. گروه ها.

برای پاسخ به این سوال، موفقیت دانشگاه آزاد اسلامی پایه دوم “عصر امید” را در جذب سرمایه گذار چگونه ارزیابی می کنید؟ آنا می‌گوید: «مخترعان می‌توانند یافته‌های خود را بدون نگرانی در مورد مسائل مالی متمرکز کنند، اگر مسئولان سخت تلاش کنند و آنها را در برنامه‌ها قرار دهند.

محقق دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلاما تصریح کرد: در پروژه‌های دیگر مشکلات زیادی دیده‌ام و بسیاری از تلاش‌هایی که دولت انجام می‌دهد و هنوز در سطوحی برای سکوت باقی مانده است.

طراح و مخترع «هواپیما زیردریایی» که امید عصر با حمایت مرکز رشد سازمان فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام در این مراسم شرکت کرد، تصریح کرد: فرقه ها باید بیشتر به خصوصی و دولتی تکیه کنند. کارهای بزرگی انجام دادند، حتی آنهایی که در دفاع مقدس شرکت کردند و در بحران شرکت کردند، چون هیچ کدام فرزند وزیر و وکیل نبودند و مردم عادی بودند.

خاکی تصریح کرد: مردم از یک ملت و کشور هستند و مسئولان اجازه می دهند جوانان صنعت خود را تغییر دهند. تعظیم را از دست ندهید. در برخی از وزارتخانه ها اشاره کردم که می توانید در یافتن دانش پژوهان وزارتخانه های مرتبط به من کمک کنید و هیچکس از من نپرسید که چگونه می خواهید این مشکل را حل کنید و حمایت لازم را نداشتید.

به گزارش آنا، دومین رویداد سراسری دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید» به منظور معرفی و ارائه تجهیزات، محصولات، رویدادها و فعالیت های حوزه فناوری و نوآوری است که بستر ایجاد طرح های طراحی دانشگاهی را فراهم می کند. راه اندازی و کسب و کارهای علمی و فرصتی برای دانشجویان در چهلمین سالگرد تاسیس این دانشگاه با شعار پرس و جو، هزار انقلاب و زیرساخت، هزار ایده و آپ و هزار فناوری و طرح خلاقانه.

دومین رویداد سراسری (عصر امید) در چهار روز از 8 تا 11 خرداد 1401 در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) تهران برگزار شد و بخشی از فعالیت چهل ساله دانشگاه آزاد اسلامی بود. در زمینه های مختلف آموزش منابع انسانی، فرهنگ و اقتصاد، پزشکی، علوم مکانیک، علوم انسانی و غیره.

حد گزارش شده / 4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا