استان ها

مشاوران املاک متخلف کرمانشاه بدون اغماض پلمب می‌شود؛ تمام معاملات باید در سامانه ثبت شود

به گزارش تی تی آنلاین از کرمانشاه ، بهمن مرادی اظهار داشت: با توجه به روند محرمانه افزایش اجاره بها در برخی مناطق استان و در قضاوت نتیجه باید جدی بگیریم.

همانطور که در بالا گفته شد ، طبق این نظر ، نتایج اجاره ، وام از کرمانشاه در کلانشهر نباید بیش از 20٪ حداکثر 15٪ و سایر شهرها باشد.

مرادی فر گفتند: “همه صاحبخانه ها ، موظفند از این مسئله در تمدید اردوگاه خود که براساس پاداش کار او تأسیس شده است ، پیروی کنند ؛ آنها بودند ، و در صورت عدم رعایت همه احکام وی ، و از این موضوع ، به کمیته ، به یک شورای گفته شده بود که اعتراض خود را اعلام کنند ، طبق ضوابط در هزاران مایل باید دستور باشد مگر اینکه مستاجر واقعاً مایل باشد. مبلغ قانونی را پرداخت کنید. “

وی اضافه كرد: كنترل كلانتری در اتاق اصناف و اتاق اتحادیه املاك و مستغلات برای نظارت بر این طرح نتیجه ای قابل قبول برای نقض شركت ها نیست و آنها را آنلاین و موم می كند و این داده های رسمی مانند معاملات املاك و مستغلات در كل استان خواهد بود.

مرادی فر اظهار داشت: کلیه معاملات املاک و مستغلات باید در سیستم ردیابی کد ثبت شود و وزارت راه شهرسازی که به تماشای آن احتیاج دارند و استان و کارشناسان بازنگری عمومی بازدیدهای روزانه دارند.

وی گفت: “دادرسی در این چارچوب ، که به منظور حمایت از حقوق صاحبخانه و مستاجر است و همچنین پشتیبانی جدی از این قطعنامه انجام می شود.”

48

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا