ورزش

مشکل جدید گریزمان – تی تی آنلاین

وضعیت فعلی نگران کننده مهاجم فرانسوی بارسلونا است.

به گزارش تی تی آنلاین و به نقل از مارک آنتوان گریزمان ، در دیدار بارسلونا و اسکار روی نیمکت نشست. و مهاجم فرانسوی یک دقیقه از بازی اخراج شد که رونالد کومان تا 81 امین اخراج شد ، اما با وجود تکرار پیگیری ، حد دیگر بود. جای تعجب نیست که این گریزمان بارسای جدید حالا مجبور است 7 نفر بفرستد. انارها تا حدی از غیبت آبی گریزمان توضیح دادند و گفتند: “من به همه بازیکنان اعتماد دارم ، اما اگر شما نمی خواهید سه هافبک بازی کنید ، جا برای سه مهاجم وجود دارد.” حضور لیونل مسی ، مانند عثمان دمبله ، در حاشیه بالاتر حرکت کردیم. مارتین و دستور پخت غذا از گریزمان به ما برای انتخاب یکی از مواردی که برای MARTIN مناسب باشد. من نمی خواهم گریزمان را نیمکت نشین صحبت کنم. ما بازی های زیادی داریم که بازیکنان به همه نیاز دارند.

مربی هلندی به صراحت در این مورد به اندازه کافی صحبت کرد ، اکنون گریزمان روشن را ترجیح می دهد. نیمکت همیشه روی مهاجم فرانسوی نبود اما حتی وقتی در ترکیب اصلی هم نباشد ، بعضی ها از عملکرد خود لذت نخواهند برد. پیروزی کومان بارسلونا با نتیجه 1-0 برابر چپاول گریزمان که نیازی به بازگشت به جای ترینکائو 66 در یک لحظه ندارد. والادولید ، کشیش ارشد ، و او نیز این کار را انجام داد ، در دو بازی خود در والنسیا در این بازی تعویض شد ، او یک Societe واقعی است از طرف سابق.

گریزمان در حالی که در 15 بازی لالیگا سه گل به ثمر رسانده است ، و بعد از پر از ابهام. هر وضوح او جایگزین شده است و کومان اعلام کرد که بازیکن ثابت نیست. مهاجم فرانسوی چند ماه فهمید که فقط یک بازیکن در بارسلونا وجود ندارد ، علی رغم اینکه 125 میلیون یورو برای خرید آبی ها پرداخت ، ستاره محسوب می شود.

مهاجم بارسلونا در یک زمان نیمکت نشین کیک استین. پس از پیروزی در جنگ و رسیدن به کومان گفت مهاجم شماره. 9 برای حل مشکلات گلزنی تیم. وی گفت: “من از ابتدای بارها بارها در مورد لزوم حضور در بازیکن هجومی برای گلزنی بیشتر صحبت کرده ام و خط می تواند به همان اندازه موثر باشد ، اما این خیلی بستگی دارد.” مقدار زیادی خریداری شده است ، و این انتخاب روشنایی گریزمان است ، هیچ مهاجمی ، به اندازه اندازه دوم ، اما اگر دیگری بعد از زمستان باشد ، وضعیت یک بازیکن فرانسوی پیچیده تر است ، انجام می شود.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا