بین الملل

مقام معظم رهبری توجه ویژه‌ای به بسیج دانشجویی دارند

مقام معظم رهبری توجه ویژه‌ای به بسیج دانشجویی دارند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزآباد عنوان کرد: در زمینه جایگاه خاص بسیج دانشجویی همین بس که رهبر معظم انقلاب اسلامی توجه ویژه‌ای به بسیج دانشجویی دارند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، آیین تکریم و معارفه مسئولان قدیم و جدید بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزآباد با حضور سعید یوسفی فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس، حجت‌الاسلام رضا عطایی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در بسیج دانشجویی فارس و جمعی از اعضای بسیج دانشجویی برگزار و رضا فیروزی دبیر پیشین قرارگاه عمار بسیج دانشجویی استان فارس به‌عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزآباد معرفی و از تلاش‌های حسین ریاحی قدردانی شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزآباد در این نشست درباره اهمیت جایگاه بسیج گفت: بسیج تشکل نیست و با همه کانون‌ها، انجمن‌های علمی، انجمن‌های اسلامی و تشکل‌های سیاسی متفاوت است.

مهدی رستگاری با بیان اینکه همه خود را متعلق به بسیج می‌دانند، افزود: بسیج به هیچ حزب و جناحی تعلق ندارد، بلکه بسیج فراجناحی است و جز به تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی نمی‌اندیشد.

وی با اشاره به جایگاه ویژه بسیج دانشجویی تبیین کرد: در زمینه جایگاه خاص بسیج دانشجویی همین بس که رهبر معظم انقلاب اسلامی عنایت ویژه‌ای به بسیج دانشجویی دارند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزآباد با بیان اینکه مسئول پیشین بسیج دانشجویی دانشگاه تعامل خوبی با مسئولان دانشگاه داشت، ابراز امیدواری کرد که بسیج دانشجویی این دانشگاه خوشنام‌تر و قوی‌تر از گذشته به فعالیت‌های خود ادامه دهد و بداند مسئولان دانشگاه هم در کنار آنها قرار دارند.

نشر بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای آموزشی و تحصیلی جهانی. با توانایی درک عمیق از چالش‌ها و موفقیت‌های آموزش و تحصیل در جهان، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای آموزشی، تحولات در آموزش و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی منحصر به فرد، به شما دیدی جامع از تحولات آموزشی و تحصیلی جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا