ورزش

ملوان بندرانزلی با ۲ گل شهرداری آستارا را بدرقه کرد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، تیم فوتبال دریابان بندر انزلی عصر چهارشنبه از ساعت ۱۶:۱۵ در ورزشگاه تختی این شهر میزبان مسابقات قهرمانی شهرداری آستارا در ادامه رقابت های فوتبال کشور (جام آزادگان) بود.

ملوانان در این دیدار با رضا حیدری، سعید کریمی، سجاد بازگیر، محسن گسترش، میلاد آنلوحمید کاظمی، پدرام قاضی پور، عبدالعظیم وکمحمدصادق بارانی، محمدرضا پورمحمدی و مهدی مومنی در مقابل شهرداری آستارا تحت آموزش مازیار زارا قرار گرفتند. میر مهدی قریشی، محمدحسین خسروی، پویا لدوست فرشید نیز از 11 بازیکن پیش پرداخت مقابل مارینرز استفاده کرد.

داور این دیدار حساس سید وحید کاظمی بود و دانیال پاینده و امین اسکندری او را در تصمیم گیری این دیدار یاری کردند.

نکته قابل توجه این بازی حضور بیش از 5000 تماشاگر در ورزشگاه تختی بود و این اولین بازی بعد از تاج مردان با حضور هواداران بود.

بازی در هوای آفتابی و سرد آغاز شد و ملوانان سعی کردند دروازه اسکادران حریف را باز کنند و در کوارتر اول پس از چندین بار یورش توپ را پرتاب کردند. ناحین شهرداری آستارا برای پاکسازی معابر به قلب شهرداری حمله می کند.

در دقیقه 17 این درگیری حمله مهاجم ملوان داور توسط داور تشخیص داده نشد و در دقیقه 18 بازی ملوان بندرانزلی محسن توسط دروازه بان شلیک شد. ممنوع کردن شهرداری آستارا بررسی شد.

دقیقه 44 بازی، امید صید الی نتوانست از موقعیت تک به تک با ملوانو دروازه بان استفاده کند و ملوان بعد از شهرداری آستارا در محوطه جریمه حمله شوت کرد. آنها نتوانستند به گل تبدیل شوند و دو فریم آخر به تساوی 0-0 رسیدند. نیمه اول را تمام کردند.

نیمه دوم بازی با حمله دوم تیم دوم آغاز شد و در دقیقه 52 سجاد بازگیر بازیکن تیم ملوانا ضربه ایستگاهی را در محوطه جریمه شهر آستارا از دست داد و در دقیقه 58 قرار گرفت. دقیقه 67 بازی حبیب کاظمی بازیکن بندرانزلی با گلزنی در بالای تیم آستارا سیتی توپ را به مهدی مومنی زد و در دقیقه 70 ارسلان تفضلی شوت دوم را برای یاغی ها زد. هدف ملوانان

پس از گل دوم دریانوردان، سرمربی شهرداری آستارا به دلیل گزارش اعتراضات جدی از سمت خود برکنار شد و در نهایت بازی دو لیگ با نتیجه دو بر صفر به سود ملوان بندرانزلی به پایان رسید. به عنوان تیمی با 50 امتیاز و اختلاف 4 امتیازی با تیم فوتبال مش کرمان همچنان در صدر جدول رده بندی لیگ دسته اول فوتبال کشور قرار دارد.

دکمه بازگشت به بالا