ورزش

ملی‌پوش فولاد: پیکان را آنالیز کرده بودیم/ در شان والیبال نیست که پخش زنده نداشته باشد

دریافت‌کننده قدرتی فولاد سیرجان ایرانیان درمورد پیروزی مقابل پیکان گفت: یک هفته گذشته را به آنالیز تیم پیکان اختصاص دادیم و روی نقاط قوت و ضعف این تیم کار کرده بودیم.

به گزارش تی تی آنلاین، تیم‌های والیبال فولاد سیرجان ایرانیان و پیکان تهران در اولین بازی مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر والیبال از ساعت ۱۹ یکشنبه شب، پنجم فرودین به مصاف هم رفتند که در این دیدار شاگردان بهروز عطایی در فولاد سیرجان ایرانیان موفق شدند سه بر یک(۲۵ بر ۱۷، ۲۸ بر ۲۶، ۲۲ بر ۲۵ و ۲۸ بر ۲۶) به پیروزی برسند.

شهروز همایونفرمنش، دریافت‌کننده قدرتی فولاد در مورد این دیدار گفت: یک هفته گذشته را به آنالیز تیم پیکان اختصاص دادیم و روی نقاط قوت و ضعف این تیم کار کرده بودیم اما پیکان بازیکنان باتجربه دارد و توانستند تغییر تاکتیک بدهند و کمی بازی را سخت کنند. خدا را شکر می‌کنم که توانستیم با همت بچه‌ها، کادر فنی و تمام عوامل تیم پیروز میدان باشیم. می‌رویم تا یک ریکاوری خوب داشته باشیم و آماده بازی بعدی شویم.  

او در مورد داوری در این بازی گفت: اشتباه تاثیرگذاراری نداشت. داور دو ویدئو چک از طرف خودش گرفت که درست بود و عادلانه سوت زد.  

همایونفرمنش درمورد اینکه بازی مرحله نیمه‌نهایی از رسانه ملی پخش زنده نداشت گفت: در شان والیبال ما نیست که شبکه ورزش کم کاری می‌کند. خواهش می‌کنیم بازی‌هایی که خیلی بیننده دارد و تماشاگرپسند است پخش زنده داشته باشند.  

او در مورد اینکه در ۳۵ سالگی همچنان بازی می‌کند گفت: سن یک عدد است. من فقط تمرینم را انجام می‌دهم و کاملا تمرینم را حرفه‌ای انجام می‌دهم.  

انتهای پیام 

تیم خبری ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر بهبود فنی و تکنیکی در ورزش‌های رزمی. با به اشتراک گذاری راهنمایی‌ها و تمریناتی برای بهبود تکنیک‌ها و مهارت‌های رزمی، هدفمندی خود را در توسعه تکنیک و استعداد رزمی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای رزمی پیوسته و بهترین خود را نشان دهید.
دکمه بازگشت به بالا