حوادث

مهار موج سوم کرونا و محدودیت‌های جدید در راه شب چله

آفتابنیوز؛

پس از تاج سرخ توسعه مکان ها در کشور ، 400 مورد از این بیماری و روند رو به افزایش شهرها با برخی محدودیت ها در ماه نوامبر پس از ادامه روند از این استثنائات اعمال شد ، تنها در دوره 1 دسامبر شدت یافته است که به مدت دو هفته در سراسر کشور اعمال می شود.

پس از برنامه ریزی برای کاهش شیوع و مرگ و میر در کوید 19 ، اکنون 12 شهر در کشور با رنگ قرمز ، زرد 205 231 ، نارنجی و تاج وجود دارد.

به گفته محسن فرهاد – معاون مرکز فنی بهداشت حرفه ای و وزارت بهداشت ، “در حال حاضر ، فقط گروه شغلی در 12 شهر و گروه های قرمز 1 و 2 در 231 شهر نارنجی فعال هستند”.

مجازات برای متخلفان از ترافیک مشکل دارد

من نمی دانم که در مورد اصطلاحات زیر که قبل از سه هفته در شهرهای مردان وضع شده بود ، فرهاد گفت: “او هنوز در این تنگه ها بود ، زائران استانی از اعیاد تا ساعت 21 شب قرمز ، شهرها و متخلفان به دلیل اجازه راهپیمایی بین” استانها در شهرستان گذرگاههایی را که انجام داده است جریمه می شوند ، با پرداخت 2000000000000 تومانی و 500 تا 10000 تومانی مجازات می شود. تومان “

مطابقت با پروتکل ها و آرامش نسبی در بیمارستان را افزایش دهید

اما اکنون ، پس از کمی محدودیت های قانونی که اعمال شده است ، و با در نظر داشتن آرامش نسبتا در بیمارستان ها ، و تعداد مرگ و میر در بیمارستان ، برای روزهای مالسوادا ادامه دارد. علیرضا رییس ، معاون وزیر بهداشت وزارت بهداشت ، با بیش از 200 نفر در روز در هر روز ، گفت که “هفته گذشته مقایسه شد: 1000 مرگ کرون شروع به کاهش می کند.” همچنین در این سطح احساس در شهر ایجاد می شود و پروتکل های انطباق اکنون به طور متوسط ​​87٪ افراد ، توسط افراد مضطرب و همکاری با بیش از 90٪ افراد بالاتر از هیئت مدیره.

سرماخوردگی و نگرانی در مورد چرخه ها

با این حال ، افزایش قدرت انتقال شوهر ؛ عادی سازی وضعیت فعلی ، و به ویژه برای چرخه های هوای خنک ، چهار سوال وجود دارد که وزارت بهداشت هشدار داده است که در یک روز اخیر این بیش از 50٪ بیمارستان فعلی مالسوادا است که در مهمانی های خانوادگی در حال انتقال است. از این نظر ، برخی از آنها به دلیل تهویه نامناسب بخشی را بسته و درها و پنجره ها را می بندند ، به ویژه در شب هنگام ، خطر انتقال بیماری در ژانویه و فوریه دو برابر می شود.

از ساعت 9 صبح تا 4 بعدازظهر در همه شهرهای قرمز و نارنجی ترافیک نیست ،

پیشنهاد ممنوعیت عبور و مرور و در ساعت 6 بعد از ظهر و نیمه شب به یک بسته بسته رسید

بر این اساس ، روز گذشته اعلام شد که ممنوعیت ترافیک در همه درخشش قرمز از ساعت 9 صبح تا 4 شهر دیگر است. کاهش فعالیت تجاری در ممنوعیت تردد به 6 بعد از ظهر و شب بعد و در روزهای شنبه و یکشنبه (19 و 20 مارس) پیشنهاد دیگری است که طبق ستاد مبارزه با شکوه ملی ؛ مسئولان نگرانی های جدی در مورد دوره های انتظار دارند و دست در دست گرفتن شبانه روز تأکید می کنند که به دلیل شرایط نامشخص و شکننده بیماری در کشور ، لازم است از هرگونه تجمع جلوگیری شود و موضوع برگزاری شبانه مجازی شبانه تخمین زده می شود. بودن.

به طور کلی صحبت می کنیم ، با توجه به ستاد ملی جلال “این محدودیت ها در شهرهای قرمز ، زرد که هنوز پشت تصمیم گیری قرار ندارند و اطلاعات دوره ارائه خواهد شد ، اجرا نخواهد شد.”

با این حال ، علیرغم اینکه جدید اعمال شده است ، و روند بیماری بیماری کرونا قلب در کشور خود رشد کرده است ، و پس از سریعتر همان بیماران و افرادی که با آنها در تماس هستند ، تعداد محل اقامت: برای من malesuada cursus و مرگ و میر ناشی از بیماری ، سطح صاف است ، اما وضعیت فعلی بیماری در کشور خود ناپایدار است و به منظور ساده تر کردن سیل جدی تر زمستان گذشته. بنابراین ، ما هنوز در خانه نمی توانیم موفق عمل کنیم ، زیرا این تعداد سایش وجود دارد ، خطر ابتلا به ضعف فرد و قانون جامعه از ضرورت دور را افزایش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا