فرهنگ و هنر

مهران مدیری بهترین بازیگر طنز تلویزیون شد

شبکه IFilm بخشی از مخاطبان ، مهران مدیری عنوان بهترین کمدین ایرانی را از آن خود کرد.

به گزارش تی تی آنلاین ، از روابط عمومی شبکه آی فیلم ایران در انتخاب مهران مدیری با توجه به نظرات بینندگان بهترین سریال های آی فیلم بهترین فیلم را نشان داد ، سرانجام برای اولین بار در یک کمدی به پایان رسید. علی محسن صادقی دومین یا سومین نامزد در تنابنده بود که به گفته همکار شناخته شد.
در مرحله نهایی برای هر نفر ، که از دوشنبه ، 25 اسفند تا یکشنبه 30 فروردین به طول انجامید ، مهران مدیری به عنوان 50.13٪ آرا excellent عالی بازیگر طنز ایران معرفی شد. علی صادقی انتخاب شد و کدام یک از افراد بشر در 20.81٪ قرار دارند. همچنین محسن تنابنده 15.57 درصد در سومین مقام جواد عزت 7.44 درصد به 6.04 درصد توسط امیرحسین رستمی رسید و به ترتیب مقام های چهارم و پنجم را کسب کرد.

در این مورد ، هر یک از فصل ها که در 6 نوامبر 1999 آغاز کردم ، یک گروه 50 نفره از پنج بازیگر کمدی در مرحله 10 فوق الذکر برای بار دوم و از این در بازیگران در سطح بالای 20 ، که در مرحله بعدی مسابقه ، در پنج گروه از چهار. و در آینده این دو را با هر یک واقعی کنیم.

در نیمه نهایی 10 روز اول بازیگران انتخاب شده اند و پنج مرد برای رقابت در فینال آرای مخاطبان برای برگزاری این گروه در پنج فصل گذشته انتخاب شده اند.
اینکه رقیب به آخرین مرحله ای که برگزار شد ، از 20 تا 25 مارس 1999 مهران مدیری ، علی صادقی ، امیرحسین رستمی ، جواد عزا و محسن تنابنده بودند. مهران مدیری ایران شرکت کرد و در نهایت به عنوان برنده این رویداد انتخاب شد.
در حال حاضر ، مجموعه “نقطه چین” یک هنرمند هویج من آنتن است.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا