حوادث

موادمخدر جدید یا شکل جدید موادمخدر؟

هر چند وقت یکبار به اسامی جدید و نام داروها گفته می شود که یک روز نیست یا اینکه آیا بازرگانان دارویی جدید ترجیح می دهند نام جدید را بفروشند. نتیجه این است که آخرین راهنمای مبارزه با مواد مخدر ناجا گر توضیح داد.

آفتابنیوز؛

سردار مجید کریمی در مورد اینکه آیا داروی جدید اخیراً تولید و ارائه شده است ، اظهار داشت: آزمایشگاه تشخیص و شناسایی مواد مخدر ، که در سفارشی سازی مبارزه با مواد مخدر ناجا فعال است یکی از بهترین و پیشرفته ترین آزمایشگاه ها در نوع خود است و بسیاری از هر روز. ” سedال شده در آن یافت شد. نه ، من وارد آن شدم این است که داروهای جدید ، نتایج بازار متعلق به همان است.

این داروی جدید در لیست اسامی است که هر از گاهی وجود دارد ، گفت: “این داروها جدید نیستند ، آنها هرگز نمی دانند که واقعاً توسط بازرگانان در دفاتر یا مرگ چه چیزی انتخاب می شود و در بعضی موارد تشکیل نمی شوند. به عنوان مثال ، قبلاً نیاز به بحث در مورد آنچه روانگردان بوده است ، و در تحقیقات ما متوجه شده ایم که فروش مواد مخدر به شکلات روانگردان به اسم فضای مجازی نیست.

آخرین رئیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گفت که تحقیقات ، فعالیت این افراد شناسایی و دستگیر شدند. او سه عضو گروه و شکلات مورد استفاده در ترکیبات Revolutions و داروهای روانگردان آنها را به افرادی که دستگیر شده اند ، داشته است. تحقیقات ما نشان داد که یک شکلات روانگردان وجود دارد که به سادگی شکل جدید خود را تغییر داده است.

کریمی واقعاً در تلاش برای تغییر جامعه ، به ویژه کودکان و جوانان ، شکل های خنده دار است. “این خانواده ها باید تماشا کنند. تا آن روش های درمانی به صورت غذا. ” ژاپن و یک شهر دیگر ، لازم است که با قدرت او داشته باشد ، و در محدوده ، و از همان هوشیار …. خانواده های.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا