حوادث

موبایل‌قاپی از ۱۰۰ نفر در بازار تهران برای خوشگذرانی

رئیس پلیس آگاهی تهران از دستگیری سارق مسلح با بیش از 100 نسخه گوشی تلفن همراه در بازار تهران خبر داد.

به گزارش تی تی آنلاین در این خبر سرهنگ علی ولی پور گودرزی گفت: 30 تیرماه امسال سرقت گوشی تلفن همراه یکی از شهروندان از راکب موتورسوار هوندا در بازار تهران پس از وقوع این حادثه به مرکز فوریت های پلیسی اعلام شد. بلافاصله به مرکز واکنش سریع منتقل شد، پلیس پایتخت نیز در جریان قرار گرفت و سپس اسکادران سازمان واکنش سریع نیروی انتظامی وارد عمل شد.

رابطین پلیس منکر این بوده اند که واکنش سریع در راستای شکایات مستقیم و حوادث اتفاقی بوده و در کوتاه مدت اقدامات آنها، دستاوردهای قابل توجهی منجر به کاهش تعداد سرقت ها و افزایش احتمالی کشفیات شده است. چند دقیقه بعد دزد را در حال فرار دید. در این رابطه عملیات بین سارقان و پلیس آغاز شد و دقایقی بعد متهم توسط ماموران دستگیر و موتورسیکلت وی نیز دستگیر شد.

ولی پور گودرزی افزود: ماموران در بازرسی بدنی متهم، 6 دستگاه گوشی تلفن همراه مسروقه، 20 میلیون ریال وجه نقد و یک قبضه سلاح سرد کشف شد. این مرد به دادگاه اسکورت شد و در آنجا مورد بازجویی قرار گرفت و در این بازجویی به بیش از صد فقره سرقت تلفن همراه و سرقت همراه با همدست خود در محوطه دادگاه دیگری اعتراف کرد.

رئیس سرگرد پلیس آگاهی تهران گفت: متهم اعتراف کرد که همراه دیگر همدستانش در حال تردد در تهران بوده و پس از اصرار به افراد دارای تماس تلفن همراه ارزشمند، توقیف و متواری شد. پس از کشف دزد، گوشی را بردند و آن را به ارزان ترین قیمت به یک وام دهنده فروختند و پول را در خانه گرفتند.

قاضی در پایان هنگام تشکیل پرونده برای متهم کشف شده و انتقال وی به دادسرا، اظهار داشت: دستگیری دیگر همدست سارق و همچنین صاحب اموال مسروقه ادامه دارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا